منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE ثبات را در 0.0594 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE ثبات را در 0.0594 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 11 اکتبر 2022، ارز دیجیتال میم را به دنبال یک حرکت ثابت در 48 ساعت گذشته نشان می دهد. قیمت از 0.0581 دلار به 0.0606 دلار در 10 اکتبر 2022 افزایش یافت. Dogecoin امروز یک حرکت منفی به دست آورد و ارزش آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و در زمان نگارش این مقاله در 0.0594 دلار است.

Dogecoin در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 302,586,207 دلار و ارزش بازار زنده 7,962,066,968 دلار 1.98 درصد کاهش یافته است و DOGE در حال حاضر در رتبه 10 قرار دارد. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل قیمت اخیر نشان می دهد که هزینه DOGE به سمت مقاومت حرکت می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین، بازار را به دنبال یک حرکت مثبت نشان می دهد، با نوسانات بازار که وارد یک حرکت باز شده و در نتیجه بازار را گسترش می دهد. این امر باعث می‌شود که قیمت ارز دیجیتال بیشتر مستعد تجربه تغییرات بی‌ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در 0.0634 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای DOGE است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0588 دلار است که نشان دهنده قوی‌ترین پشتیبانی برای ارز دیجیتال میم است.

به نظر می رسد DOGE/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد قیمت به سمت منحنی MA حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. با باز شدن نوسانات، این می‌تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می‌کند و فضای بیشتری برای فعالیت‌های بیشتر برای گاوها فراهم می‌کند.

تصویر 144
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است که نشان دهنده یک مقدار پایین برای DOGE است که در منطقه خنثی پایین قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که امتیاز RSI به صورت خطی حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار غیرفعال و هم ارزی فعالیت‌های خرید و فروش است که نشان‌دهنده ثبات در بازار است، بازار این فرصت را دارد که به سمت هر دو افراط حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin به مدت 24 ساعت

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار یک حرکت ثابت را دنبال می کند و نوسانات آن در پایین ترین حد خود قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که بازار در حال حرکت فزاینده‌ای است که نشان‌دهنده نوسانات آتی است. این باعث می شود که قیمت DOGE کمتر مستعد تغییر در هر دو حالت باشد. حد بالایی باند بولینگر در 0.0652 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0580 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOGE است.

به نظر می رسد دوج کوین از یک حرکت نزولی پیروی می کند و قیمت DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند. حرکت نزولی نشان دهنده یک بازار رو به کاهش برای ارز دیجیتال میم است. قیمت تلاش می کند به زودی میانگین متحرک را برآورده کند. اگر آنها ملاقات کنند، بازار پویایی بازار را شکسته و معکوس خواهد کرد.

تصویر 145
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. Dogecoin به دنبال یک حرکت خطی در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. ثبات در امتیاز RSI معادل فعالیت خرید و فروش و حرکت به سمت ثبات را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت ثابت نشان می دهد که پتانسیل را به سمت هر دو افراط نشان می دهد. با این حال، بازار پتانسیل عظیمی برای بازگشت در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت Dogecoin فراتر از انتظار کمک کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.