منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.29 دلار افزایش می یابد ، مجدداً برای بازگشت مجدد آهسته آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.29 دلار افزایش می یابد ، مجدداً برای بازگشت مجدد آهسته آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOGE دیروز تا مرز 0.29 دلار افزایش یافت.
  • صعودی بیشتر به شدت رد شد.
  • Dogecoin برای اصلاح دیگری آماده شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا بازار نتوانست یک شبه از مرز 29 دلار عبور کند و شاهد یک رد شدید بود. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD مجدداً پایین بیاید و تلاش کند سطح پایین دیگری را در آینده تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.29 دلار افزایش می یابد ، مجدداً برای بازگشت مجدد آهسته آماده می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته به دلیل افزایش سرعت خرس ها در یک شبه در صدر قرار گرفت. بیت کوین 3.61 درصد و اتریوم 4.12 درصد کاهش یافته است. Ripple (XRP) با افزایش 7.6 درصد بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین علامت 0.29 دلار را به طور مختصر آزمایش می کند

DOGE/USD در محدوده 0.2611 دلار – 0.2941 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 53.8 درصد افزایش یافته و بالغ بر 6 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 34.8 میلیارد دلار معامله می شود.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE پشتیبانی 0.26 دلار را آزمایش می کند

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Dogecoin به حمایت 0.26 دلار باز می گردد ، زیرا پایین ترین سطح دیگری قبل از آزمایش صعود بیشتر باید تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.29 دلار افزایش می یابد ، مجدداً برای بازگشت مجدد آهسته آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمتی دوج کوین در این هفته شاهد افزایش شدید صعودی بوده است. پس از تثبیت حدود 0.20 دلار در پایان ماه جولای ، گاوها حرکت خود را جمع کردند و DOGE/USD را به سمت 0.28 دلار پیش بردند.

از آنجا ، DOGE مجدداً مقاومت مجدد قبلی را به عنوان حمایتی در حدود 0.23 دلار بررسی و مجدداً آزمایش کرد. روز دوشنبه ، DOGE/USD دوباره صعود کرد تا اینکه دیروز به نقطه 0.29 دلار رسید.

از آنجایی که سطح مقاومت قوی به دست آمد ، DOGE با یک صعود سریع روبرو شد و علامت 0.26 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش کرد. بنابراین ، ما امروز می توانیم شاهد حرکت قیمت Dogecoin حول این علامت قیمت باشیم ، زیرا گاوها خود را برای افزایش مجدد آماده می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده نزولی است ، زیرا بازار شاهد مقاومت شدید 0.29 دلار در اوایل امروز بود. خرس ها DOGE/USD را به حمایت 0.26 دلار بازگردانده اند ، جایی که احتمالا پایین ترین سطح دیگر قبل از صعود مجدد انتظار می رود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.