منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.2600 دلار باز می گردد، هنوز برای صعود بیشتر آماده نیست

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.2600 دلار باز می گردد، هنوز برای صعود بیشتر آماده نیست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است.
  • علامت 0.28 دلاری دیروز مانع از افزایش بیشتر شد.
  • DOGE/USD احتمالاً مجدداً بازنگشته است.

قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا قیمت پس از تثبیت یک پیشرفت دیگر در 0.29 دلار امروز صبح، پس از تثبیت حدود 0.28 دلار در اوایل، کاهش یافته است. DOGE/USD به احتمال زیاد نیاز به کاهش مجدد دارد و قبل از اینکه بتوان افزایش ارزش بیشتری را کاوش کرد، یک سطح پایین‌تر دیگر ایجاد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.2600 دلار باز می گردد، هنوز برای صعود بیشتر 1 آماده نیست.نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بر اساس نقشه حرارتی رمزارز Coin360، بازار کلی در 24 ساعت گذشته عمدتاً با حرکت نزولی معامله شد. بیت کوین 3.8 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 2.87 درصد کاهش یافت. در همین حال، ریپل (XRP) با تغییر منفی 6.7 درصدی 24 ساعته بدترین عملکرد روز است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin پس از ناکامی در رسیدن به 0.28 دلار در حدود 0.26 دلار تثبیت شد.

در طول 24 ساعت گذشته، DOGE/USD بین حداقل 0.2529 دلار و بالاترین سطح 0.2600 دلار حرکت کرد که مقادیر ملایمی از نوسانات قیمت را نشان داد. حجم معاملات با 10.65 درصد کاهش به 2.84 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش بازار حدود 37 میلیارد دلار است که DOGE را در جایگاه دهمین ارز در رتبه بندی ارزش بازار قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE دوباره صعودی را رد می کند، آماده می شود تا دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می بینیم که قیمت Dogecoin پس از ناکامی امروز صبح به 0.28 دلار بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

در پایان ماه اکتبر، اقدام قیمت Dogecoin بسیار نوسان بود. پس از افت شدید به 0.22 دلار در 27 اکتبر، یک بازگشت قوی رخ داد که منجر به نوسانات بیشتر شد.

در 28 اکتبر، قیمت Dogecoin طی چند ساعت 40 درصد افزایش یافت و به 0.34 دلار رسید. با این حال، Dogecoin نتوانست این سطوح قیمتی را برای مدت طولانی حفظ کند، و در نتیجه در پایان اکتبر یک اصلاح تدریجی ایجاد کرد.

در روز سه‌شنبه، 7 دسامبر، دسته 0.25 دلاری برای دومین بار مورد آزمایش قرار گرفت و پس از آن که اولین مورد باعث افزایش واکنش‌ها در 1 نوامبر شد، پشتیبانی شد. یک فشار بالاتر در اوایل صبح دیروز منجر به افزایش قیمت به زیر 0.30 دلار شد.

قیمت شروع به تثبیت کرد اما به سرعت معکوس شد، که نشان می دهد قیمت Dogecoin هنوز آماده از سرگیری نوسان اصلی قبلی خود نیست. قبل از اینکه بتوانیم آزمایش‌های صعودی بیشتری را مشاهده کنیم، اصلاح دیگری لازم است که پایین‌ترین سطح را ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که پس از افزایشی که امروز صبح رد شد، یک اصلاح دیگر وجود داشته باشد. DOGE/USD هنوز آماده صعود به بالاتر نیست و این نشان می دهد که اوج جدیدی ممکن است در اواخر این هفته ثبت شود.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.