منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.26 دلار باز می گردد زیرا گاوها به آرامی برای یک حرکت بالاتر آماده می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.26 دلار باز می گردد زیرا گاوها به آرامی برای یک حرکت بالاتر آماده می شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است.
  • DOGE/USD پایین ترین سطح خود را در 0.26 دلار تعیین کرد.
  • Dogecoin در مرحله بعدی به 0.28 دلار حرکت می کند.

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا یک اصلاحی به پایین ترین حد خود در 0.26 دلار رسیده است و حرکت صعودی به آرامی در 24 ساعت گذشته بازگشته است. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در اواخر امروز به روند صعودی خود ادامه دهد و برای آزمایش بیشتر صعودی حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.26 دلار باز می گردد زیرا گاوها به آرامی برای یک حرکت بالاتر از 1 آماده می شوند.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با رنگ سبز معامله شد. بیت کوین 0.03 درصد و اتریوم 1.9 درصد رشد کردند. در همین حال، شیبا اینو با 20 درصد افزایش، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین پس از تثبیت بالای 0.26 دلار شروع به افزایش می کند.

DOGE/USD در محدوده 0.2602 تا 0.2743 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 58.92 درصد کاهش یافته و در مجموع به 2.611 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 35.5 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه نهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای شکستن 0.28 دلار آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی برای اقدام قیمت Dogecoin باشیم، که نشان می‌دهد امروز می‌توانیم انتظار صعود بیشتری داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: با آماده شدن گاوها برای یک حرکت بالاتر، DOGE به 0.26 دلار بازگشت.
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت دوج کوین پس از اصلاح قوی در هفته دوم اکتبر شاهد بازگشت حرکت صعودی در هفته‌های گذشته بوده است. پس از رسیدن به 0.27 دلار در 6 اکتبر، DOGE/USD به 0.215 دلار بازگشت و یک بالاترین واضح را ایجاد کرد.

آنچه در پی داشت، یک رالی چند هفته ای با نوسانات بالا در هر دو طرف بود. بالاترین قیمت قبلی در 0.27 دلار در 18 اکتبر در یک حرکت بسیار بی ثبات مجدداً آزمایش شد. از آنجا، DOGE/USD مجدداً حرکت کرد و یک پایین‌تر دیگر را در حدود 0.24 دلار تعیین کرد.

در روز یکشنبه، قیمت Dogecoin دوباره شاهد افزایش شدیدی بود که منجر به افزایش 0.28 دلاری شد. از آن زمان، DOGE/USD دوباره کاهش یافته و پایین ترین سطح خود را در 0.26 دلار تعیین کرده است، زیرا گاوها برای صعود بیشتر آماده می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin صعودی است زیرا یک اصلاحی پس از تعیین سطح بالاتر در 0.28 دلار، پایین ترین سطح را در مقاومت قبلی 0.26 دلار تعیین کرد. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در 24 ساعت آینده با 0.28 دلار به‌عنوان هدف شکسته‌شدن، روند صعودی خود را ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.