منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.068 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.068 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد افزایش قوی در روزهای گذشته بودیم که در مرز 0.068 دلار به پایان رسید. DOGE/USD احتمالاً به زودی شروع به کاهش خواهد کرد، زیرا باید قبل از ادامه روند صعودی، اصلاح صورت گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.068 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.46 درصد و اتریوم بیش از 4.44 درصد رشد کردند. در همین حال، Dogecoin (DOGE) 8.1 درصد افزایش یافت و در بین بهترین عملکردهای روز قرار گرفت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به شدت بالاتر می رود

DOGE/USD در محدوده 0.06136 تا 0.06797 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 143.77 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 1.14 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.74 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد اکشن قیمت Dogecoin از مقاومت 0.068 دلاری باشیم، که نشان می‌دهد که بازگشت مجدد در مرحله بعدی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.068 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin در اواسط سپتامبر کاهش شدیدی داشته است. از مقاومت 0.065 دلاری، DOGE/USD تا حد حمایت 0.056 دلار کاهش یافت و پایین ترین سطح قوی را ثبت کرد.

با این حال، تلاش‌های بیشتر برای حرکت حتی پایین‌تر در اواسط هفته رد شد و باعث شد DOGE شروع به حرکت بالاتر کند. سطوح مقاومت قبلی به سرعت شکسته شد و مقاومت اصلی قبلی 0.065 دلار یک شبه شکسته شد.

قیمت Dogecoin حتی بعداً افزایش یافت و به 0.068 دلار رسید و بالاترین واضحی را ثبت کرد. از آن زمان، DOGE/USD صعود بیشتر را رد کرده و شروع به تثبیت بالای 0.065 دلار پشتیبانی قبلی کرده است. به احتمال زیاد دوباره به زودی شروع خواهد شد، به این معنی که هفته آینده باید با یک بازگشت قوی شروع شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا تا مقاومت 0.068 دلار شاهد افزایش قابل توجهی بودیم، جایی که واکنش پایین‌تری به دنبال داشت. بنابراین، DOGE/USD یک بالاترین بالاتر دیگر را ثبت کرده است و آماده است تا طی روزهای آینده مجدداً حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.