منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.065 دلار افزایش می یابد، بازیابی ثابت ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.065 دلار افزایش می یابد، بازیابی ثابت ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک پیشرفت ثابت و یک جهش قوی از بالاترین سطح قبلی در 0.063 دلار به سمت مقاومت اصلی بعدی در 0.065 دلار هستیم. بنابراین، خریداران DOGE/USD احتمالا خسته شده اند و اصلاح یک شبه دنبال خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.065 دلار افزایش می یابد، بازیابی ثابت ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.11 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 2.31 درصد افزایش یافت. این در حالی است که بقیه بازار نیز نتایج مشابهی را دنبال کرده است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به حرکت خود ادامه داد

DOGE/USD در محدوده 0.05996 تا 0.06466 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 108.97 درصد افزایش یافته و در مجموع به 441.9 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.58 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE مقاومت 0.065 دلاری را آزمایش می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم حرکت صعودی قوی را ببینیم که مقاومت 0.065 دلاری را پس از یک جهش قوی بالاتر در اوایل آزمایش می‌کند، که نشان می‌دهد که روند بعدی در آینده نزدیک است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.065 دلار افزایش می یابد، بازیابی سریع ورودی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته پس از مشاهده یک عقب‌گردی قوی در پایان سپتامبر، شاهد شکست کاهشی بوده است. حمایت در ابتدا در 0.059 دلار یافت شد، با واکنش بالاتر که در پایان هفته گذشته نتوانست بالاتر از آن شکسته شود.

از آنجا، پایین ترین سطح قبلی در 0.059 دلار در روز یکشنبه مجدداً آزمایش شد، با اندکی بالاتر پایین نشان می دهد که به زودی یک حرکت بالاتر دیگر را دنبال می کند. در نتیجه، DOGE به طور پیوسته شروع به معاملات بالاتر کرد و به بالای علامت قیمت 0.06 دلار بازگشت.

روند صعودی بیشتر در اوایل امروز ادامه یافت تا اینکه علامت 0.061 دلار منشعب شد. اقدام قیمت Dogecoin به سرعت پس از شکستن بالاتر، فشار خرید را افزایش داد و به مقاومت 0.065 دلار منتهی شد، جایی که حرکت صعودی دوباره متوقف شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد یک حرکت ثابت و بالاتر بوده‌ایم که به یک جهش قوی بالاتر به سمت مقاومت 0.065 دلار تبدیل شده است. به احتمال زیاد، خریداران به زودی خسته خواهند شد و DOGE/USD در 24 ساعت آینده به دنبال معکوس شدن خواهد بود تا در اواخر هفته پایین‌تر را تعیین کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.