منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.0599 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.0599 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 29 سپتامبر 2022، ارز دیجیتال میم را به دنبال یک حرکت منفی در 48 ساعت گذشته نشان می دهد. قیمت از 0.0609 دلار به 0.0586 دلار در 28 سپتامبر 2021 سقوط کرد. Dogecoin روز بعد حرکت مثبتی به دست آورد و ارزش آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و در زمان نگارش این مقاله در 0.0599 دلار است.

Dogecoin در 24 ساعت گذشته 0.39% کاهش داشته است و حجم معاملات 226,424,880 دلار و ارزش بازار زنده 7,976,501,461 دلار است و DOGE در حال حاضر در رتبه 10 قرار دارد. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل قیمت اخیر نشان می دهد که هزینه DOGE به سمت حمایت حرکت می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین، بازار را به دنبال یک حرکت منفی نشان می دهد، با نوسانات بازار که وارد یک حرکت باز شده و در نتیجه بازار را گسترش می دهد. این امر باعث می‌شود که قیمت ارز دیجیتال بیشتر مستعد تجربه تغییرات بی‌ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.0526 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای DOGE است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0589 دلار است که نشان دهنده قوی‌ترین پشتیبانی برای ارز دیجیتال میم است.

به نظر می رسد DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد قیمت به سمت حمایت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. با بسته شدن نوسانات، این می تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می کند و فضای بیشتری برای تصاحب گاوها فراهم می کند.

تصویر 374
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 43 است که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای DOGE است که در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد که امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار و تسلط بر فعالیت های خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin به مدت 24 ساعت

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که بازار با نوسانات در حال افزایش، حرکتی کاهشی را دنبال می کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد بازار در حال حرکت کاهشی است که نشان‌دهنده نوسانات آتی است. این باعث می شود که قیمت DOGE کمتر مستعد تغییر در هر دو حالت باشد. حد بالایی باند بولینگر در 0.0652 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0564 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOGE است.

به نظر می رسد دوج کوین از یک حرکت نزولی پیروی می کند و قیمت DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند. حرکت نزولی نشان دهنده یک بازار متمایل به ارز دیجیتال میم است. قیمت تلاش می کند تا حمایت را در یک یا دو روز برآورده کند. اگر آنها ملاقات کنند، بازار پویایی بازار را شکسته و معکوس خواهد کرد.

تصویر 375
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. دوج کوین در منطقه خنثی پایین، به دنبال یک حرکت نزولی خفیف سقوط می کند. کاهش امتیاز RSI نشان دهنده تسلط فعالیت های فروش و حرکت به سمت کاهش ارزش احتمالی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin، ارز دیجیتال را پس از یک حرکت نزولی نشان می دهد که پتانسیل نزولی بیشتری را نشان می دهد. با این حال، بازار پتانسیل عظیمی برای کاهش در روزهای آینده نشان می دهد. اگر خرس‌ها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را غرق کنند و به کاهش بیش از حد انتظار قیمت Dogecoin کمک کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.