منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین ترین حد ماه سپتامبر می رسد و پشتیبانی را در 0.186 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین ترین حد ماه سپتامبر می رسد و پشتیبانی را در 0.186 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است.
  • DOGE/USD بیش از 18 درصد از آخرین بالاترین قیمت خود را از دست داد.
  • پشتیبانی در 0.186 دلار پیدا شد.

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما انتظار داریم که پس از بهبودی جزئی از پایین 0.186 دلار، آزمایش‌های نزولی بیشتری دنبال شود. به احتمال زیاد، DOGE/USD تا زمانی که فروشندگان هنوز در بازار قوی هستند، واکنش بالاتری نشان نخواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین ترین سطح ماه سپتامبر می رسد، پشتیبانی را در 0.186 دلار پیدا می کند.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

به طور کلی بازار طی 24 ساعت گذشته شاهد بازگشت حرکت نزولی بود. بیت کوین، رهبر بازار، 7.56 درصد کاهش یافت، در حالی که اتریوم تقریباً 9 درصد کاهش یافت. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با ضرر کمی بیش از 5 درصد به دنبال آن است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin یک شبه کاهش می یابد، حمایت در 0.186 دلار پیدا می کند

DOGE/USD در محدوده 0.1954 تا 0.2288 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 87.15 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 2.36 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 26.88 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به دنبال جبران ضرر امروز است

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم واکنش قیمت Dogecoin را پس از رد شدن نزولی بیشتر در ساعات گذشته مشاهده کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین ترین حد ماه سپتامبر می رسد و پشتیبانی را در 0.186 دلار پیدا می کند
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin تا کنون در ماه نوامبر کاهش مداوم داشته است. پس از جهش به 0.34 دلار در پایان سپتامبر، DOGE/USD طی روزهای بعد شاهد بازگشت شدیدی بود.

از آن زمان، مجموعه‌ای از پایین‌ترین و بالاترین‌ها تا رسیدن به 0.215 دلار در 18 نوامبر تعیین شده است. حمایت برای بیش از یک هفته از نزول بیشتر جلوگیری کرد، در حالی که اوج های پایین تر هنوز در حال تعیین بودند.

دیروز، شاهد بودیم که قیمت Dogecoin قبل از شروع به کاهش سریع، دوباره پایین آمد. حمایت 0.215 دلار سرانجام اوایل امروز شکسته شد و منجر به 0.186 دلار شد که به عنوان پایین ترین سطح جدید تعیین شد. طی ساعات گذشته، یک واکنش خفیف بالاتر دنبال شد، با این حال، ما باید شاهد آزمایش مجدد DOGE/USD در اواخر امروز باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا انتظار داریم پس از پایان‌های بالاتر واکنش فعلی، روند نزولی بیشتری آزمایش شود. احتمالاً ما شاهد نگاهی به DOGE/USD برای آزمایش مجدد میزان پایینی خواهیم بود که فروشندگان هنوز فعال هستند.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و Ripple vs SEC ببینید.