منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین آمدن خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.065 دلار به سرعت شکسته شد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین آمدن خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.065 دلار به سرعت شکسته شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد کاهش شدید نتیجه در شکستن زیر سطح حمایت 0.065 دلار بودیم. از آنجایی که فشار فروش همچنان قوی است، انتظار داریم DOGE/USD در مرحله بعدی علامت 0.625 دلار را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان به پایین آمدن خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.065 دلار به سرعت شکست 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. حجم معاملات 1.36 درصد کاهش یافته است در حالی که اتریوم بیش از 1.5 درصد کاهش یافته است. بقیه آلت‌کوین‌های برتر به کاهش خود ادامه داده‌اند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin روند نزولی بیشتری را آزمایش می کند

DOGE/USD در محدوده 0.06368 تا 0.06769 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسان است. حجم معاملات 8.24 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 306.28 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.54 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: بعدی DOGE 0.0625 دلار را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد فشار فروش قوی طی ساعات گذشته باشیم، بدون اینکه هنوز نشانه روشنی از بازگشت احتمالی وجود نداشته باشد. به احتمال زیاد این بدان معنی است که DOGE/USD یک شبه حتی پایین تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پایین آمدن خود ادامه می دهد، پشتیبانی 0.065 دلار به سرعت شکسته شد
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin هفته گذشته شاهد یک نوسان قوی بود. پس از یک جهش کوتاه تا مرز 0.073 دلار، DOGE/USD مجدداً دنبال شد و بالای حمایت 0.069 دلار و خط روند صعودی حمایت تثبیت شد.

با این حال، در اوایل دیروز، جهش پایین‌تری دنبال شد. DOGE به سرعت شروع به کاهش کرد و به سرعت به سمت نزولی بسیار بیشتر حرکت کرد. تا پایان دیروز، پایین ترین سطح 0.066 دلار به دست آمد و از آن زمان افت بیشتری به دنبال داشت.

پشتیبانی بعدی در 0.065 دلار بسیار سریع و بدون تردید شکسته شد. بنابراین، ما انتظار داریم که قیمت Dogecoin در 24 ساعت آینده حتی کمتر کاهش یابد و حمایت 0.0625 دلار را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد نزول های بسیار بیشتری بوده ایم و از حمایت 0.065 دلار در اوایل امروز عبور کرده ایم. بنابراین، تا پشتیبانی بعدی 0.0625 دلار باید نقاط منفی بیشتری را آزمایش کرد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.