منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به معکوس شدن ادامه می دهد و برای حرکت سریع به 0.075 دلار آماده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به معکوس شدن ادامه می دهد و برای حرکت سریع به 0.075 دلار آماده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد رد حمایت 0.065 دلار و تثبیت حدود 0.068 دلار در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً آماده است تا در 24 ساعت آینده حتی به بالاتر از 0.07 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به معکوس شدن ادامه می دهد و برای حرکت سریع به 0.075 دلار آماده است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با رشد 1.19 درصدی بیت کوین حرکت کرده است. در همین حال، اتریوم 2.27 درصد افزایش یافت و بقیه آلتکوین‌های برتر نزدیک شدند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نمی تواند به سمت پایین حرکت کند

DOGE/USD در محدوده 0.0673 تا 0.06941 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات جزئی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.4 درصد کاهش یافته و در مجموع به 335.8 میلیون دلار رسیده است، در حالی که کل بازار 9.2 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE به بالاترین سطح خود ادامه دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم دوباره حرکت صعودی را مشاهده کنیم، که نشان می‌دهد به زودی یک فشار بالاتر از اوج محلی باید دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به معکوس شدن ادامه می دهد و برای حرکت سریع به 0.075 دلار آماده است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین با حرکت نزولی قوی در پایان هفته گذشته پس از یک نوسان جدید در 0.09 دلار معامله شد. پس از چند روز کاهش سریع، پشتیبانی جدید در 0.068 دلار پیدا شد.

تثبیت در آخر هفته دنبال شد، با افزایش سریع کاهشی در روز دوشنبه. با این حال، هیچ نزولی دیگری حاصل نشد، و DOGE/USD را به بالای 0.068 دلار بازگرداند.

از آن زمان، قیمت Dogecoin به آرامی شروع به پیشرفت کرده است، که نشان می دهد به زودی قیمت 0.07 دلار بازپس گرفته خواهد شد. پس از انجام این کار، DOGE/USD تا مقاومت 0.075 دلاری فضای زیادی برای افزایش خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا شاهد ادامه تثبیت پس از رد مجدد برای نزولی بیشتر بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا در اواخر هفته به سمت بالاتر حرکت کند و به سمت مقاومت 0.075 دلار حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.