منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به شدت بالاتر می رود، زیر 0.09 دلار واکنش نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به شدت بالاتر می رود، زیر 0.09 دلار واکنش نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک رالی قوی دیگر پس از پایین آمدن قوی بالاتر به 0.09 دلار بودیم. با این حال، طی ساعات گذشته، DOGE/USD واکنش کمتری را مشاهده کرد، که نشان می‌دهد که در روزهای آینده دوباره دنبال می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به شدت بالاتر می رود، زیر 0.09 دلار واکنش نشان می دهد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 1.43 درصد و اتریوم 1.83 درصد کاهش یافت. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با حدود 10 درصد افزایش، بهترین عملکرد روز را داشت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نوسان شدیدی را در اوج ایجاد می کند

DOGE/USD بین 0.07571 تا 0.08864 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 84.11 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 1.8 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 11.25 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد واکنش سریع قیمت Dogecoin در ساعات گذشته باشیم که نشان می‌دهد حرکت صعودی تمام شده است و می‌توان انتظار بازگشت دیگری را در روزهای آینده داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به شدت بالاتر می رود، کمتر از 0.09 دلار واکنش نشان می دهد
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

دوج کوین پس از چندین بار تلاش برای شکستن مرز 0.075 دلار در اوایل ماه اوت، طی روزهای گذشته شاهد حرکت صعودی قوی بوده است. پس از شکسته شدن مقاومت در نهایت در روز یکشنبه، DOGE/USD به سرعت به 0.084 دلار رسید که در آن واکنش سریع کاهش یافت.

در روز بعد، خرس‌ها یک عقب نشینی سریع انجام دادند تا مقاومت قبلی را در 0.075 دلار به عنوان حمایت مجدد آزمایش کنند. پس از مدت کوتاهی، معکوس از آنجا به وقوع پیوست و DOGE را به سمت یک تجمع دیگر فرستاد.

این بار، قیمت Dogecoin تا مقاومت 0.09 دلار حرکت کرد، که در ادامه یک واکنش سریع دیگر کاهش یافت. طی ساعات گذشته، یک شمع معکوس واضح دیگر شکل گرفت، و سیگنال واضحی را ارسال کرد که در روزهای آینده قبل از اینکه فشار بالاتر دیگری ادامه یابد، یک پایین‌ترین سطح بالاتر دیگر در روزهای آینده تنظیم خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد افزایش قوی دیگری بودیم که در مرز 0.09 دلار رد شد. این امر باید DOGE/USD را به سمت بازگشت ثابت طی 24 ساعت آینده سوق دهد و احتمالاً علامت 0.078 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.