منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سمت 0.059 دلار ادامه می‌دهد، کاهش بیشتر ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سمت 0.059 دلار ادامه می‌دهد، کاهش بیشتر ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد تثبیت و عدم بهبود هستیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا بیشتر کاهش یابد و به سمت حمایت 0.056 دلار برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سمت 0.059 دلار ادامه می‌دهد، کاهش بیشتر ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.12 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 0.32 درصد از دست داد زیرا نوسانات پایین در سراسر صفحه مشاهده شد. مابقی بازار بدون هیچ گونه حاشیه مشخصی در قرمز معامله شدند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به کاهش ادامه داد

DOGE/USD در محدوده 0.05858 تا 0.05932 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 13.7 درصد کاهش یافته و در مجموع به 156.5 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.79 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای کاهش بیشتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد باشیم که فشار فروش به آرامی در حال افزایش است که احتمالاً منجر به کاهش دیگری در اواخر امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سمت 0.059 دلار ادامه می‌دهد، کاهش بیشتر ورودی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت دوج کوین در روزهای گذشته با فشار فروش ثابت معامله شده است، زیرا روند صعودی بیشتر از نوسان اصلی قبلی در 0.067 دلار ادامه داشت. DOGE/USD از آن زمان تا کنون یک نوسان قوی پایین تر را به عنوان یک جهش به 0.0555 دلار تعیین کرده است.

از آنجا، یک واکنش سریع بالاتر منجر به مقاومت 0.061 دلار شد، جایی که یک سقف دوگانه محلی تشکیل شد. از آن زمان، فشار فروش به آرامی بازگشته است و حمایت 0.058 دلاری را به سمت ادغام حرکت می دهد.

از آن زمان تاکنون، قیمت Dogecoin در محدوده فزاینده‌تری معامله می‌شود، که نشان می‌دهد به زودی رشد بیشتر ادامه خواهد یافت. به احتمال زیاد، DOGE/USD در اوایل هفته آینده در نتیجه حرکت صعودی به دنبال شکستن پایین‌ترین نرخ نوسان قبلی 0.0555 دلاری خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد اوج‌های محلی پایین‌تر در 24 ساعت گذشته بوده‌ایم که به آرامی به سمت یک موج دیگر کاهش می‌یابد. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً در مرحله بعدی علامت 0.0555 دلار را هدف قرار خواهد داد و به دنبال کاهش حتی کاهش چند هفته ای است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.