منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد عقب نشینی سریع 10 درصدی نسبت به بالاترین سطح قبلی هستیم که نشان می دهد یک پایین ترین سطح محلی بالاتر تعیین شده است. بنابراین، ما انتظار داریم DOGE/USD به روند صعودی خود ادامه دهد و در ادامه هفته به روند صعودی بیشتری برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 10 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت نزولی جزئی معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 2.2 درصد و اتریوم 2.27 درصد کاهش یافته است. بقیه بازار از نزدیک با نتایج مشابه دنبال شد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به زیر 0.09 دلار حرکت می کند

DOGE/USD در محدوده 0.08109 تا 0.08811 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 40.83 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 1.085 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 11 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده ادامه بالاتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت Dogecoin به‌سرعت دوباره دنبال می‌شود و به پایین‌تر می‌رود، که نشان می‌دهد به زودی یک فشار بالاتر دیگر به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 10 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین محلی بالاتر؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در هفته گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شد زیرا مقاومت 0.075 دلار به وضوح شکسته شد. بالاترین بالاتر قوی در ابتدا 0.084 دلار تعیین شد. با ردیابی سریع در روز دوشنبه.

از آنجا، DOGE/USD دوباره افزایش یافت و از بالاترین سطح قبلی عبور کرد و یک بالاترین قوی دیگر را در 0.09 دلار ثبت کرد. دیروز تلاش‌های بیشتر برای حرکت به سمت بالاتر با شکست مواجه شد و در نهایت بازار را معکوس کرد.

یک شبه، بازگشت مجدد آغاز شد و به سرعت قیمت Dogecoin را به زیر مقاومت قبلی 0.08 دلار رساند. فروش امروز ادامه یافت و منجر به کاهش قیمت محلی بالاتر از 0.08 دلار شد. احتمالاً بعداً حرکت بالاتر دیگری انجام خواهد شد که به طور بالقوه بالاتر از مقاومت 0.09 دلار خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد کاهش قابل توجهی و پایین آمدن بالاتر در اوایل امروز بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است حتی بالاتر از آن ادامه دهد و به دنبال شکستن مقاومت 0.09 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot مراجعه کنید.