منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.07 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش می کند و آماده است تا بالاتر را فشار دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.07 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش می کند و آماده است تا بالاتر را فشار دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا انتظار داریم که پس از افت به سطح حمایت قبلی 0.07 دلار، بازگشت فعلی به پایان برسد. احتمالاً DOGE/USD از آنجا حتی بالاتر خواهد رفت و به دنبال شکستن بالاترین سطح محلی قبلی در 0.078 دلار و ادامه به سمت مقاومت اصلی بعدی در 0.0875 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.07 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش می کند و آماده است تا بالاتر را فشار دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته عمدتاً سبز شده است زیرا بازارهای اصلی، بیت کوین و اتریوم شروع به معاملات بالاتر کردند. بیشتر آلت کوین های برتر در رده های بعدی قرار گرفتند، در حالی که Dogecoin همچنان با افت 2.3 درصدی راکد بود. با این حال، احتمالاً امروز بعداً تغییر خواهد کرد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin یک پایین‌تر دیگر را با توقف بازیابی بیشتر تعیین می‌کند.

DOGE/USD در محدوده 0.06924 تا 0.07361 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 45.41 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 616.6 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.54 میلیارد دلار معامله می شود و در جایگاه دهم قرار دارد. به طور کلی.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده است تا بیشتر پیش برود؟

در نمودار 4 ساعته، پس از افت سریع دیروز، می‌توانیم شاهد یک پایین‌ترین سطح واضح در حمایت قبلی 0.07 دلار باشیم. اولین نشانه های بازگشت از قبل مشخص شده است، که احتمالاً منجر به افزایش دوباره در اواخر هفته می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.07 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش می کند و آماده است تا بالاتر را فشار دهد؟  2
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin در هفته‌های گذشته به افزایش‌های جدید ادامه داده است. پس از چندین آزمایش 0.05 دلار در اوایل ژوئن، DOGE/USD شاهد افزایش اولیه در 21 ژوئن 2022 بود.

سپس مقاومت قبلی در 0.061 دلار به وضوح به عنوان حمایت قبل از افزایش بیشتر در هفته گذشته دوباره مورد آزمایش قرار گرفت. در نهایت نوسان محلی فعلی در 0.078 دلار دیروز به دست آمد، به این معنی که رشد کلی بیش از 50 درصد ایجاد شد.

فشار فروش در اواسط روز بازگشت، و به سرعت منجر به کاهش 9 درصدی شد، در حالی که نزولی بیشتر در یک شبه در مقاومت قبلی 0.07 دلار، که اکنون به عنوان یک حمایت عمل می کند، حاصل شد.

نشانه‌های واکنش بالاتر در اوایل امروز دنبال شد که نشان می‌دهد معکوس ممکن است در روزهای آینده در جریان باشد. بنابراین، مگر اینکه حمایت 0.07 دلار در اواخر امروز شکسته شود، انتظار داریم روند صعودی بیشتری به دنبال داشته باشد. Dogecoin احتمالاً در آینده برای شکستن بالاترین قیمت قبلی 0.78 دلار حرکت خواهد کرد، و با در نظر گرفتن شتاب صعودی کلی بیش از یک هفته، انتظار داریم که پس از آن صعودی بسیار بیشتر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا روز گذشته یک پایین‌ترین سطح محلی قوی دیگر ثبت شد و یک واکنش خفیف بالاتر در طول شب به دنبال داشت. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD به زودی یک بار دیگر شروع به افزایش قیمت کند. پس از شروع حرکت، انتظار داریم که گاوها بازار را تا سطح مقاومت بعدی 0.0875 دلار پیش ببرند.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.