منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.069 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.069 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا پس از شکست در رسیدن به نزولی بیشتر شاهد تثبیت آن بودیم. با این حال، از آنجایی که روند صعودی بیشتر دو بار دیگر رد شد، انتظار داریم DOGE/USD در اواخر هفته به کاهش ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.069 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.82 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 4 درصد رشد کرد. در همین حال، سولانا (SOL) با بیش از 10 درصد افزایش، بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به سمتی ادامه یافت

DOGE/USD در محدوده 0.0655 تا 0.06867 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 21.22 درصد افزایش یافته و در مجموع به 528.5 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE دوباره صعود را رد می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکست دیگری در بالارفتن در ساعات گذشته باشیم، که نشان می‌دهد نزولی‌های بیشتری در اواخر هفته به دنبال خواهد آمد زیرا نزولی‌های بیشتر مجدداً آزمایش می‌شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.069 دلار را مجدداً آزمایش می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin طی چند روز گذشته شاهد پیشرفت ثابتی بوده است. از پایین ترین سطح قبلی 0.058 دلار، DOGE/USD چندین اوج بالاتر را تا رسیدن به مقاومت اصلی 0.069 دلار تعیین کرد.

این بدان معناست که بیشتر زیان دیده شده در ابتدای ماه جولای مجدداً ردیابی شده است و ما می توانیم به زودی شاهد بازگشت به سمت نزولی باشیم. با این حال، در حال حاضر، کمترین میزان پایین‌تری ثبت نشده است، که نشان می‌دهد که می‌توانیم منتظر تلاش‌های بیشتری برای صعود پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح محلی در اواخر هفته باشیم.

احتمالاً قیمت Dogecoin در اواخر امروز موفق به شکستن بالاتر نخواهد شد زیرا به نظر می رسد که علامت 0.069 دلار همچنان مقاومت قوی ارائه می دهد. این به این معنی است که DOGE/USD باید به زیر 0.065 دلار نزدیک شود، جایی که پایین ترین سطح بالاتری دیگر در روزهای آینده تعیین خواهد شد.

هنگامی که این کار انجام شد، انتظار داریم تلاش دیگری برای بالا رفتن از 0.069 دلار انجام شود. در صورتی که DOGE به زیر 0.0625 دلار سقوط کند، انتظار داریم تا پایان هفته به نزول بیشتری دست یابیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد هستیم که یک عقبگرد جزئی بلافاصله به یکپارچگی تبدیل شده است. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً آماده ادامه روند صعودی نیست و در چند روز آینده به دنبال افزایش بیشتر خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.