منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت پایین‌تر را در 0.61 دلار قرار می‌دهد، ورودی بالاتر را افزایش می‌دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت پایین‌تر را در 0.61 دلار قرار می‌دهد، ورودی بالاتر را افزایش می‌دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که آزمون مجدد فعلی روند نزولی به پایان رسیده باشد. حرکت صعودی احتمالاً در یک شب ادامه خواهد داشت و باعث می شود DOGE/USD از مقاومت 0.064 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت پایین‌تر را در 0.61 دلار قرار می‌دهد، ورودی بالاتر را افزایش می‌دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.1 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 1.69 درصد افزایش یافت. در همین حال، Dogecoin با کاهش 1.8 درصدی اندکی در قرمز است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند

DOGE/USD در محدوده 0.0613 تا 0.06364 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 10.91 درصد کاهش یافته و در مجموع به 228.29 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.25 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده شکستن 0.064 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم واکنشی بالاتر از حمایت 0.061 دلاری را ببینیم، که نشان می‌دهد به زودی روند صعودی بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پایین تر را در 0.61 دلار تعیین می کند، ورودی بالاتر را افزایش می دهد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین طی هفته‌های گذشته با مقاومت شفاف 0.064 دلار در یک ادغام معامله شد. حمایت قوی در 0.06 دلار در ابتدای سپتامبر ایجاد شد که منجر به تغییر مداوم در حرکت طی روزهای گذشته شد.

مقاومت 0.064 برای اولین بار در روز شنبه با رد واضح آزمایش شد. با این حال، تلاش دوم برای صعود به بالاتر، قابل توجه‌تر بود، که منجر به یکپارچگی زیر مقاومت شد، که نشان‌دهنده علاقه بالا در اطراف این سطح قیمت است.

در حال حاضر، مقاومت شکسته نشد و قیمت Dogecoin را به حمایت 0.061 دلار بازگرداند، جایی که صبح امروز واکنشی مشاهده شد. به احتمال زیاد، DOGE/USD در نتیجه حتی بالاتر خواهد رفت و مقاومت جزئی 0.0625 دلار یک شبه شکسته خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد کاهش قیمت محلی بالاتر در 0.061 دلار پس از یک ردیابی سریع یک شبه بودیم. بنابراین، DOGE/USD باید آماده ادامه حتی بالاتر باشد و در نهایت از مقاومت 0.064 دلار عبور کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.