منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت دوباره تست می کند، به نظر می رسد بالاترین قیمت های پایین تر را در حدود 0.06 دلار تعیین کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت دوباره تست می کند، به نظر می رسد بالاترین قیمت های پایین تر را در حدود 0.06 دلار تعیین کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد تثبیت قوی و یک حرکت سریع بالاتر بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD حتی پایین‌تر بیاید و از حمایت 0.0555 دلار در بقیه هفته عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت دوباره تست می کند، به نظر می رسد بالاترین قیمت های پایین تر را در حدود 0.06 دلار تعیین کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.66 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 2.62 افزایش یافت. در همین حال، مابقی بازار از نزدیک دنبال شده است و هیچ نقطه پرت مشخصی وجود ندارد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به سمتی ادامه یافت

DOGE/USD در محدوده 0.05862 تا 0.05996 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 23.75 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 186.83 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.92 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای کاهش بیشتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم قیمت Dogecoin را ببینیم که به دنبال یک بالاترین پایین‌تر دیگر است که احتمالاً در ادامه هفته منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت دوباره تست می کند، به نظر می رسد بالاترین قیمت های پایین تر را در حدود 0.06 دلار تعیین کند؟  2
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در هفته گذشته با فشار فروش قوی معامله شد، با یک نوسان پایین جدید در حمایت 0.0555 دلار. از آنجا، واکنش بالاتر نسبت به بالاترین سطح محلی قبلی تا 0.061 دلار دنبال شد.

از آن زمان، کاهش شدید کاهش یافت زیرا حمایت 0.058 دلار مانع از نزول بیشتر شد. در نتیجه تثبیت شد، با یک واکنش خفیف بالاتر که امروز صبح مشاهده شد.

احتمالاً قیمت Dogecoin به زودی یک بالاترین پایین تر دیگر را ایجاد می کند و به دنبال عبور از حمایت 0.058 دلار است. زمانی که این کار انجام شد، انتظار داریم DOGE/USD حتی پایین‌تر از این کاهش پیدا کند و به سمت حمایت 0.0555 دلار حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد تثبیت قوی و یک واکنش خفیف بالاتر بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش بیشتر است و به دنبال عبور از حمایت 0.058 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.