منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در قیمت 0.07 دلار مجدداً آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در قیمت 0.07 دلار مجدداً آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک آزمایش مجدد قوی از پایان صعودی در سطح 0.07 دلار بودیم. از آن زمان تاکنون واکنش کمتری نشان داده شده است که نشان می دهد DOGE/USD در آخر هفته به سمت نزول بیشتر حرکت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در قیمت 0.07 دلار مجدداً آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.24 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 4 درصد رشد کرد. بقیه بازار در سبز معامله شده است زیرا جو کلی بازار صعودی بود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin بالاتر از مقاومت محلی است

DOGE/USD در محدوده 0.06612 تا 0.07012 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 27.77 درصد افزایش به 331.12 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.1 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای یک قطره دیگر آماده است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش واکنش در ساعات گذشته باشیم که نشان می‌دهد حرکت نزولی در بقیه آخر هفته ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در قیمت 0.07 دلار مجدداً آزمایش می کند، کاهش بیشتر ورودی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در هفته گذشته با حرکت نزولی ثابت معامله شد که منجر به نوسانی جدید در 0.065 دلار شد. از آنجا، با ضعیف شدن فشار فروش، DOGE/USD به سمت ادغام حرکت کرد.

پس از چندین تلاش برای ادامه پایین تر، DOGE نتوانست حتی پایین تر را بشکند، و در نتیجه یک ست پایین نوسان بالاتر قوی ایجاد کرد. در نهایت، گاوها تسلط یافتند و بازار را بالاتر از مقاومت 0.069 دلاری بازگرداندند.

با این حال، با توجه به اینکه روند نزولی بیشتر به بالای 0.07 دلار نرسیده است، انتظار داریم که یک شبه روند نزولی دیگر تغییر کند. احتمالاً قیمت Dogecoin به دنبال بازگشت به حمایت 0.65 دلار و شکستن آن در پایان آخر هفته خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد یک آزمایش مجدد سریع صعودی و کاهش واکنش بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در آخر هفته کاهش یابد و به دنبال شکستن به زیر سطح حمایت 0.065 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.