منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در حال افزایش است و به 0.0875 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در حال افزایش است و به 0.0875 دلار می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد یک فشار قوی دیگر و واکنش در 0.0875 دلار بودیم. بنابراین، DOGE/USD به احتمال زیاد آماده چرخش و شروع مجدد یک بار دیگر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در حال افزایش است و به 0.0875 دلار می رسد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.56 درصد و اتریوم 0.67 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار از کمد پیروی کردند و Dogecoin استثنا بود زیرا بیش از 12 درصد افزایش یافت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin یک بالاترین بالاتر را ایجاد می کند

DOGE/USD در محدوده 0.07293 تا 0.0879 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 49.6 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 3.5 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 11.56 میلیارد دلار معامله شده است که سکه را در رتبه نهم قرار داده است.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای بازگشت دوباره آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم واکنش واضحی را در 0.0875 دلار ببینیم که احتمالاً یک شبه منجر به کاهش دیگری می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است و به 0.0875 دلار می رسد
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Dogecoin در روزهای گذشته پس از شروع یک رالی قوی از حمایت 0.058 دلار، با حرکت صعودی قوی معامله شد. از آنجا، DOGE/USD به سرعت به بالای 0.061 دلار رسید و به سرعت تا مرز 0.085 دلار حرکت کرد.

از آنجا، DOGE به سرعت عقب نشینی کرد و پایین ترین سطح قوی را در 0.074 دلار تعیین کرد. با این حال، با بازگشت سریع حرکت صعودی، امکان بازگشت بیشتر وجود نداشت.

اوایل امروز، قیمت Dogecoin به سرعت شروع به صعود کرد و از بالاترین سطح قبلی گذشت تا به مرز 0.88 دلار رسید. از آن زمان، DOGE/USD قبلاً شاهد کاهش واکنش بوده است، که اگر ادامه پیدا کند، طی روزهای آینده به سمت اصلاحی دیگر منتهی خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد افزایش قوی دوباره در 0.0875 دلار و کاهش واضح واکنش در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده معکوس کردن است و به دنبال آزمایش مجدد جهت نزولی است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.