منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت تلاش می کند تا 0.061 دلار را بشکند و یک شبه صعودی بیشتر کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت تلاش می کند تا 0.061 دلار را بشکند و یک شبه صعودی بیشتر کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد پیشرفت های قوی در طول روز و قوی ترین علامت 0.061 دلار بوده ایم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً حتی بالاتر خواهد رفت و در آینده به سمت مقاومت 0.063 حرکت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت تلاش می کند تا 0.061 دلار را بشکند و یک شبه صعودی بیشتر کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2 درصد و اتریوم 4.51 درصد رشد کردند. در همین حال، سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) با 6.5 و 5 درصد افزایش، بهترین عملکردهای روز را داشتند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin دوباره افزایش یافت

DOGE/USD در محدوده 0.05907 تا 0.06145 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 8.65 افزایش به 261.58 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.12 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE 0.061 دلار شکسته است

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد فشار قوی بالای 0.061 دلار باشیم که احتمالاً یک شبه بسیار بالاتر خواهد بود و هدف بعدی 0.063 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت تلاش می کند تا 0.061 دلار را بشکند و یک شبه صعودی بیشتر کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت دوج کوین طی هفته‌های گذشته با مقاومت واضح در حدود 0.061 دلار حرکت جانبی داشته است. علیرغم چندین شکست در حرکت به سمت بالا، DOGE/USD نتوانست به بالاترین سطح خود ادامه دهد و آخرین جهش پایین روز جمعه به سرعت رد شد.

در نتیجه، تثبیت بیشتر با آزمون دیگری برای مقاومت 0.061 دلار دنبال شد. از آنجا، DOGE قبل از شروع فشار فعلی، پایین‌ترین سطح محلی بالاتری را مشاهده کرد.

این بار، اکشن قیمت Dogecoin به شدت به بالای مقاومت 0.061 دلار رسید که به 0.062 دلار منتهی شد و نشان می دهد که تجمیع به پایان رسیده است. به احتمال زیاد این امر در روزهای آینده به سمت صعودی بسیار بیشتر منتهی خواهد شد، به طور بالقوه ابتدا با یک ردیابی کوچک.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد شکست قوی از مقاومت 0.061 دلار بودیم که به وضوح نشان دهنده پایان تثبیت است. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در روزهای آینده حتی بالاتر از آن ادامه یابد و در نهایت کاهش چند هفته‌ای را معکوس کند.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.