منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.07 دلار بازگشت، فردا صعودی تر خواهد شد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.07 دلار بازگشت، فردا صعودی تر خواهد شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا به محض ضربه زدن به مقاومت 0.0725 دلار، شاهد کاهش واکنش قوی بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD یک شبه حتی پایین‌تر از این کاهش پیدا کند و پایین‌ترین سطح محلی بالاتری را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.07 دلار بازگشت، فردا صعودی تر خواهد شد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.04 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 3.77 درصد افزایش یافت. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نتایج مشابهی معامله کرده اند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به بالاترین سطح محلی خود رسید

DOGE/USD بین 0.06875 تا 0.07206 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 87.34 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 379.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار در حدود 9.275 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه یازدهم قرار داد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به سرعت دوباره دنبال می شود

نمودار 4 ساعته کاهش سریعی را در ساعات گذشته نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد خرس‌ها به سرعت به دنبال ایجاد یک پایین‌تر دیگر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.07 دلار بازگشت، فردا صعودی تر خواهد شد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین پس از چندین روز تثبیت در حمایت 0.066 دلار با حرکت صعودی قوی معامله شد. حرکت اولیه صعودی در اوایل روز جمعه با شکست پاک از مقاومت 0.068 دلار آغاز شد.

از آنجا، DOGE/USD به سرعت به مرز 0.071 دلار رسید، با یک واکنش فوری پایین تر و بازگشتی برای آزمایش مجدد 0.068 دلار به عنوان پشتیبانی. اوایل دیروز فشار خرید از سر گرفته شد و DOGE را به یک فشار قوی دیگر افزایش داد.

این بار، اکشن قیمت Dogecoin تا 0.0725 دلار افزایش یافت و بالاترین قوی دیگری را ثبت کرد. با این حال، گاوها هنوز آماده شکستن مقاومت قابل توجه بعدی 0.073 دلار نبودند، به این معنی که ابتدا باید یک پایین‌ترین سطح بالاتر دیگر تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما انتظار داریم پس از رد شدید مقاومت 0.0725 دلار، اصلاح بیشتر شود. بنابراین، ما انتظار داریم DOGE/USD بیشتر کاهش یابد و به دنبال آن باشیم که یک پایین‌تر دیگر در حدود 0.069 دلار تعیین کنیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.