منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.067 دلار باز می گردد و در راه بالاتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.067 دلار باز می گردد و در راه بالاتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا ما شاهد بازگشت سریعی بودیم که طی 24 ساعت گذشته واکنش‌های پایین‌تر و سریع‌تر را بالاتر می‌برد. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً آماده است تا حتی بالاتر رفته و به سمت مقاومت اصلی بعدی 0.078 دلار حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.067 دلار باز می گردد و در راه بالاتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.56 درصد و اتریوم 7.82 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت کوین های برتر بین دو شرکت بزرگ معامله می شدند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin برای یک رالی دیگر آماده می شود؟

DOGE/USD بین 0.06739 تا 0.07131 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 30.75 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 425.56 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.3 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده است تا 0.078 دلار را هدف قرار دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت سریع قیمت Dogecoin در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً در روزهای آینده به بالاترین سطح دیگری منجر می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به 0.067 دلار باز می گردد و در راه بالاتر است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin هفته گذشته با جهت نامشخص معامله شد، زیرا هر دو پایین تر و بالاترین پایین تر تعیین شدند. با این حال، پس از مقداری تثبیت، در حدود 0.066 دلار، DOGE/USD به سرعت شروع به پیشرفت کرد.

پس از چندین حرکت صعودی، DOGE اوایل دیروز به بالاترین سطح قبلی خود در 0.074 دلار رسیده بود. واکنش سریع پایین تر در بقیه روز دنبال شد و از حمایت قبلی 0.068 دلار گذشت.

از آنجا، اقدام قیمت Dogecoin یک بار دیگر به پایین ترین سطح خود رسید و به سرعت معکوس شد. از آن زمان، DOGE/USD با حرکت قوی به بالای 0.07 دلار بازگشته است، که نشان می‌دهد به زودی صعود بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا به محض رسیدن به مرز 0.067 دلار، امروز شاهد بازگشت سریع و واکنش بالاتر بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD حتی بالاتر رفته و تا پایان هفته به مقاومت اصلی بعدی 0.078 دلار برسد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot مراجعه کنید.