منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.06 دلار بازگشت و آماده کاهش بیشتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.06 دلار بازگشت و آماده کاهش بیشتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما واکنش مقاومت 0.06 دلار را پس از یک عقبگرد قوی مشاهده کردیم. بنابراین، DOGE/USD یک بالاترین پایین دیگر را تعیین کرده است و اکنون آماده است تا حتی پایین تر ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.06 دلار بازگشت و آماده کاهش بیشتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.6 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 0.99 درصد افزایش یافت. بقیه بازار در جایی بین این دو بزرگ معامله می شود.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به سمت پایین تر حرکت می کند

DOGE/USD در محدوده 0.05735 تا 0.06026 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 20.62 درصد کاهش یافته و در مجموع به 286.43 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.8 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای یک افت دیگر حرکت می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت فشار فروش بر بازار پس از آزمایش مجدد سریع 0.06 دلار باشیم که احتمالاً یک شبه به سمت نزولی‌تر می‌رود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به 0.06 دلار بازگشت و آماده کاهش بیشتر است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین طی هفته های گذشته با فشار فروش قوی معامله شده است. پس از اینکه آخرین سقف پایین‌تر روی 0.0625 دلار قرار گرفت، DOGE/USD به سرعت شروع به کاهش کرد و بیش از 10 درصد به حمایت 0.056 دلار از دست داد.

از آنجا با خسته شدن فروشندگان، واکنش بالاتری دنبال شد. بیش از 8 درصد به مقاومت 0.06 دلار بازگشتند، جایی که رد سریع برای صعود بیشتر مشاهده شد. از آن زمان، DOGE دوباره شروع به حرکت به سمت پایین‌تر کرده است، که نشان می‌دهد یک بالاترین پایین‌تر جدید تنظیم شده است.

در نتیجه توسعه اکشن قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته، انتظار داریم که موج نزولی دیگری در چند روز آینده مشاهده شود. حمایت 0.056 دلار احتمالا شکسته خواهد شد و پایین ترین سطح جدید تا پایان هفته تعیین می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد واکنش سریع بالاتر و پایین تر در 0.06 دلار هستیم. از آنجا، DOGE/USD در حال حاضر شروع به کاهش کرده است، که نشان می دهد نزولی بیشتر در اواخر این هفته خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.