منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به زیر 0.065 دلار سقوط می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به زیر 0.065 دلار سقوط می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد یک جهش سریع دیگر از سطح حمایت قبلی هستیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا مجدداً حرکت کند و قبل از اینکه در اواخر هفته روند نزولی بیشتری را دنبال کند، به دنبال تنظیم یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به زیر 0.065 دلار سقوط می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته شاهد تست های منفی بیشتری بوده است. بیت کوین، پیشرو، 2.17 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم بیش از 4.76 درصد کاهش یافت. در همین حال، Uniswap (UNI) با رشد 6.8 درصدی توانست در برابر کل بازار حرکت کند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به شدت پایین تر است

DOGE/USD بین 0.06353 تا 0.0688 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 26.12 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 444.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.56 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد یک جهش سریع باشیم که با واکنش به حمایت قبلی 0.065 دلار مواجه شده است. اگر این سطح بازیابی شود، ما انتظار داریم که قیمت Dogecoin حتی بالاتر از آن بهبود یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به زیر 0.065 دلار سقوط می کند و آماده است تا دوباره دنبال شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته با حرکت نزولی قوی معامله شده است. پس از آخرین جهش صعودی در چهارشنبه گذشته، DOGE/USD قبل از یک بازگشت بزرگ، بالاترین قیمت جدیدی را در 0.077 دلار ثبت کرد.

افت اولیه 13 درصد بازگشت، در حالی که آزمایش‌های بعدی روند نزولی منجر به کاهش اندکی پایین‌تر در آخر هفته شد. از آنجا، DOGE دوباره به 0.069 دلار رسید، جایی که یک بالاترین سطح محلی دیگر به آرامی دیروز ثبت شد.

پس از تثبیت بیشتر در اواخر روز، یک جهش عظیم در طول شب مشاهده شد. قیمت Dogecoin به سرعت به حمایت 0.065 دلار کاهش یافت و در اوایل امروز تثبیت شد.

طی ساعات گذشته یک جهش کاهشی دیگر دنبال شد که نزولی چندانی حاصل نشد. احتمالاً این بدان معناست که فروشندگان DOGE/USD خسته شده‌اند و احتمالاً در روزهای آینده مجدداً دنبال خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد شکست در شکستن به سمت حمایت بعدی پس از کاهش دوباره در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD طی 24 ساعت آینده مجدداً حرکت کند و به دنبال ایجاد یک بالاترین سطح محلی دیگر باشد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.