منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به بالاترین سطح خود ادامه می دهد و در مرحله بعدی 0.073 دلار را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به بالاترین سطح خود ادامه می دهد و در مرحله بعدی 0.073 دلار را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد یک مجموعه پایین بالاتر و یک فشار قوی بالاتر از مقاومت 0.07 دلاری بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً حتی بالاتر رفته و به زودی به دنبال رسیدن به مقاومت 0.073 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت به بالاترین سطح خود ادامه می دهد و در مرحله بعدی 0.073 دلار را هدف قرار می دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4.98 درصد و اتریوم 6.37 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر با نتایج مشابهی همراه شده‌اند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin پیشروی را از سر می گیرد

DOGE/USD در محدوده 0.06796 تا 0.07071 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 244 ساعت گذشته است. حجم معاملات 3.08 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 397.66 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.38 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در جایگاه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE 0.073 دلار را هدف قرار داده است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت صعودی قوی طی ساعات گذشته باشیم که بالاتر از مقاومت 0.07 دلار است. بنابراین، ما می‌توانیم انتظار صعودی بسیار بیشتری را در اواخر امروز داشته باشیم و فردا در اوج بالاتر قرار بگیریم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر می رود، در مرحله بعد 0.073 دلار را هدف قرار می دهد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت دوج کوین پس از فروش شدیدی که در پایان ژوئن مشاهده شد به بهبود خود ادامه داد. پس از افزایش واکنش اولیه، DOGE/USD اولین بالاترین سطح محلی را در 0.07 دلار مشاهده کرد.

از آنجا، یک بازگشت سریع به 0.066 دلار دنبال شد و خط روند صعودی حمایت را ایجاد کرد. علاوه بر این، تثبیت جزئی به عنوان پایگاه دیگری که از آن برای صعود بالاتر ایجاد شد، شکل گرفت.

روند صعودی بیشتری در یک شب دنبال شد و به مقاومت قبلی 0.07 دلار بازگشت. پس از کمی تردید، چند ساعت پیش شکسته شد، که نشان می‌دهد چیزهای مثبت بیشتری برای دیدن بعدی وجود دارد.

قیمت Dogecoin احتمالاً مقاومت 0.073 دلاری را هدف قرار خواهد داد و به نظر می رسد که حتی بالاتر هم بشکند. در این سناریو، یک retrace دیگر که یک پایین محلی قوی و بالاتر را تعیین می‌کند، یک راه‌اندازی عالی برای دنبال کردن روند صعودی بیشتر ارائه می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد تست صعودی بیشتر و شکسته شدن مقاومت محلی در مرز 0.07 دلار بودیم. بنابراین، DOGE/USD باید در اواخر امروز حتی به بالاترین سطح خود ادامه دهد و به دنبال بازیابی بیشتر از ضرر قبلی باشد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.