منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت زیر 0.069 دلار ادامه می دهد، فردا کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت زیر 0.069 دلار ادامه می دهد، فردا کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا انتظار داریم پس از شکست در حرکت بالاتر، افت دیگری به دنبال داشته باشد. احتمالاً DOGE/USD به دنبال بازگشت به پشتیبانی 0.065 دلاری خواهد بود و در اواخر هفته روند نزولی بیشتری را آزمایش خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت زیر 0.069 دلار ادامه می دهد، فردا کاهش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با یک حرکت صعودی خفیف معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.02 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم تنها 0.97 درصد افزایش یافت. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین نمی تواند به بالاترین سطح خود ادامه دهد؟

DOGE/USD در محدوده 0.06645 تا 0.06894 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.35 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 408.5 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE پایین تر ادامه خواهد داد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد مجدد صعودی در ساعات گذشته باشیم، که نشان می‌دهد یک شبه نزولی بیشتری باید دنبال شود. به احتمال زیاد، DOGE/USD به دنبال شکستن به زیر 0.065 دلار و حتی بیشتر شدن آن در اواخر هفته خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت زیر 0.069 دلار ادامه می دهد، فردا کاهش می یابد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Dogecoin در اوایل این هفته همچنان ادامه دارد زیرا بالاترین بالاترین قیمت در سطح 0.07 دلار قرار گرفته است. از آنجا، یک بازگشت سریع که بالاترین سطح محلی را ایجاد کرد، در حمایت 0.066 دلار دنبال شد.

بنابراین، اصلاح یک هفته ای همچنان ادامه دارد. با این حال، تلاش‌های فعلی برای حرکت حتی بالاتر با رد شدید شکست خورده‌اند، که نشان می‌دهد نزولی بیشتر در پیش است.

این به این معنی است که اقدام قیمت Dogecoin آماده است تا روند نزولی بیشتر را دوباره آزمایش کند. DOGE/USD احتمالاً به پایین‌ترین سطح قبلی خود باز می‌گردد و تلاش می‌کند حتی بیشتر از این نیز بشکند.

مهم این است که ببینید قیمت در 24 ساعت آینده چگونه واکنش نشان می دهد. اگر مجدداً یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر تعیین شود، می‌توانیم شاهد افزایش دوباره در اواخر این هفته باشیم. در غیر این صورت، بازار حتی پایین تر سقوط خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد شکست بیشتر صعودی پس از تجمیع بیشتر هستیم. احتمالاً ETH/USD معکوس خواهد شد و به دنبال کاهش بیشتر در روزهای آینده خواهد بود، زیرا حرکت صعودی بار دیگر خود را خسته کرده است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.