منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت بالای 0.58 دلار ادامه می دهد، کاهش ورودی را کاهش می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت بالای 0.58 دلار ادامه می دهد، کاهش ورودی را کاهش می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد تثبیت بیشتر با بالاترین نرخ های محلی به طور فزاینده ای هستیم. بنابراین، اصلاح باید به زودی به پایان برسد و DOGE/USD همراه با روند نزولی چند هفته‌ای کلی در اواخر این هفته ادامه می‌یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت بالای 0.58 دلار ادامه می دهد، کاهش ورودی را کاهش می دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته شاهد حرکت صعودی بوده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.32 درصد و اتریوم بیش از 2.37 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین نتوانست به بالاترین سطح خود ادامه دهد

DOGE/USD در محدوده 0.05811 تا 0.05962 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 13.17 درصد کاهش یافته و در مجموع به 248.7 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.83 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده است پایین تر ادامه دهد؟

در نمودار 4 ساعته، امروز شاهد شکست بیشتر صعودی هستیم که نشان می دهد قیمت Dogecoin به زودی به زیر 0.058 دلار باز می گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت بالای 0.58 دلار ادامه می دهد، کاهش ورودی را کاهش می دهد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin پس از افت بیش از 10 درصدی از مقاومت 0.0625 دلاری، یک نوسان بزرگ دیگر در پایین ترین سطح را در روز دوشنبه ایجاد کرد. پشتیبانی جدید در نهایت در 0.056 دلار یافت شد که پایین ترین نقطه آزمایش شده در چند ماه اخیر است.

از حمایت، DOGE/USD در نیمه دوم دوشنبه شروع به کاهش کرد و در نهایت به مقاومت 0.06 دلار منتهی شد. روند صعودی بیشتر به سرعت رد شد و باعث شد DOGE شروع به تحکیم کند.

حمایت منطقه ادغام دیروز در 0.058 دلار یافت شد و از آن زمان تاکنون چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته است. در همین حال، اقدام قیمت Dogecoin همچنان به ایجاد اوج‌های محلی پایین‌تر ادامه می‌دهد، که نشان می‌دهد که به زودی کاهش خواهد یافت و احتمالاً تا پایان هفته به پایین‌ترین سطح 0.056 دلار بازمی‌گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا در روزهای گذشته شاهد کاهش شدید و تثبیت زیر 0.06 دلار بوده ایم. DOGE/USD یک بالاترین واضح پایین تر را تعیین کرده است و به زودی آماده است تا به پایین ترین سطح خود در اواخر این هفته ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.