منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به ادغام ادامه می دهد، آیا حمایت 0.069 دلار شکسته می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به ادغام ادامه می دهد، آیا حمایت 0.069 دلار شکسته می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد آزمایش‌های نزولی و رد شدن قیمت‌های صعودی زیر 0.07 دلار بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است حتی پایین تر ادامه دهد و خط روند صعودی حمایت چند روزه را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به ادغام ادامه می دهد، آیا حمایت 0.069 دلار شکسته می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.81 درصد و اتریوم بیش از 1.4 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نوسانات کم و نتایج متفاوت معامله می شوند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین بیشتر حرکت می کند

DOGE/USD در محدوده 0.06894 تا 0.07049 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 35.84 درصد کاهش به 284.47 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.23 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به کسب رتبه بازار در جایگاه دهم شده است.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE خراب می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم رد بیشتر برای بازیابی را ببینیم، که نشان می‌دهد DOGE/USD می‌تواند در اواخر آخر هفته شاهد نزول‌های بیشتری باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به ادغام ادامه می دهد، آیا حمایت 0.069 دلار شکسته می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت Dogecoin در طول هفته با افزایش دو موج واضح دیگر افزایش یافته است. پس از اینکه آخرین پایین ترین سطح بالاتر محلی در اواسط هفته ثبت شد، اوج نوسان فعلی به سرعت در مقاومت اصلی بعدی در 0.073 دلار دیروز به دست آمد.

از آن زمان، DOGE/USD به حمایت 0.069 دلار و همچنین خط روند حمایت صعودی که قبلا شکل گرفته بود، بازگشته است. تثبیت در 24 ساعت گذشته دنبال شده است، که نشان می دهد که یک پایین تر دیگر ممکن است به طور بالقوه ثبت شود.

با این حال، در حال حاضر، هیچ نشانه ای از بهبودی وجود ندارد. به احتمال زیاد قیمت Dogecoin به نظر می رسد که حتی پایین تر شود و حتی بیشتر از آن بازگردد. از طرف دیگر، اگر حرکت صعودی دوباره ظاهر شود و مقاومت 0.07 دلار شکسته شود، انتظار داریم رالی دیگری در اوایل هفته آینده دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد ادامه تثبیت در طول خط روند صعودی چند روزه هستیم. به احتمال زیاد این حمایت به زودی شکسته خواهد شد، زیرا طی 24 ساعت گذشته نمی‌توان به صعود بیشتر رسید، و افزایش بیشتر در پایان آخر هفته به دنبال خواهد داشت.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.