منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک حرکت دیگر یک شبه بالاتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک حرکت دیگر یک شبه بالاتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا انتظار داریم که حمایت 0.06 دلاری بازار را در 24 ساعت آینده حفظ کرده و معکوس کند. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً به زودی به دنبال بازگشت به بالای مقاومت جزئی محلی 0.0625 دلار خواهد بود و در روزهای آینده بالاتر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک حرکت دیگر یک شبه بالاتر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

با ادامه فروش ثابت، بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.87 درصد و اتریوم 0.86 درصد از دست دادند. بقیه بازار شاهد افت حتی بیشتر بود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نتوانست بیشتر از این کاهش یابد

DOGE/USD در محدوده 0.06019 تا 0.06234 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 7.66 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 336.76 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.14 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE بالاتر برود؟

نمودار 4 ساعته عدم فشار فروش را نشان می دهد که نشان می دهد قیمت Dogecoin در آستانه بازگشت به بالای 0.0625 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک حرکت دیگر یک شبه بالاتر؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته شاهد کاهش مداوم بوده است. با این حال، فروشندگان به طور فزاینده‌ای کمتر تهاجمی شدند، زیرا فقط می‌توان به پایین‌ترین سطح محلی رسید.

پس از آخرین افزایش قابل توجه پایین تر، DOGE/USD به طور خلاصه پشتیبانی 0.060 دلار را آزمایش کرد. از آنجا، بهبودی جزئی قبل از شروع یک حرکت پایین‌تر، یک بالاترین محلی دیگر را ثبت کرد.

این بار، اکشن قیمت Dogecoin شاهد کاهش بسیار ثابتی بود، با شکست در حرکت به زیر 0.060 دلار، که نشان می‌دهد یک الگوی برگشتی دو برابری شکل گرفته است. در نتیجه، فشار صعودی باید به زودی بازگردد تا بخشی از زیان دیده شده در هفته گذشته را جبران کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا بازار پس از آزمایش دیگری از حمایت 0.060 دلار شکست خورده است. بنابراین، به نظر می‌رسد DOGE/USD بالاتر برود و احتمالاً حمایت دیگری را به 0.065 دلار قبلی بازگرداند که اکنون به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.