منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، واکنش یک شبه بالاتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، واکنش یک شبه بالاتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما انتظار جهش از حمایت 0.06 دلار و آزمایش مجدد روند صعودی یک شبه را داریم. DOGE/USD احتمالاً به بالای 0.061 دلار باز می گردد، جایی که بالاترین سطح پایین تری دیگر تعیین می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، واکنش یک شبه بالاتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.87 درصد و اتریوم 2.18 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج مشابه یا کمی بدتر معامله شده است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به 0.06 دلار کاهش می یابد

DOGE/USD در محدوده 0.05967 تا 0.06146 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 52.16 درصد کاهش به 213.3 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.95 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE بالاتر می رود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد شدن برای نزولی بیشتر باشیم، که نشان می‌دهد به زودی روند صعودی بیشتری آزمایش خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، واکنش یک شبه بالاتر است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در هفته گذشته به صورت تجمیع معامله شد. پس از پایان بازگشت مجدد قبلی در 0.059 دلار، DOGE/USD منطقه ادغام را بالای 0.06 دلار پیدا کرد، جایی که تا روز جمعه هیچ توسعه قیمت قابل توجهی صورت نگرفت.

یک شبه به دیروز، حرکت صعودی قوی بازار را تا مقاومت 0.063 دلار بالا برد که در آن واکنش کاهشی فوری به دنبال داشت. در نهایت، DOGE به سمت حمایت قبلی برگشت، که نشان می‌دهد که تجمع دیگری در هفته آینده بعید است.

بنابراین، ما انتظار داریم که قیمت Dogecoin یک بار دیگر به سمت بالاتر حرکت کند تا طی چند روز آینده یک بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگر را ثبت کند. از آنجا، DOGE/USD باید یک شکست دیگر را کاهش دهد، احتمالاً به پشتیبانی 0.058 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در روز گذشته شاهد کاهش قابل توجهی به سطح حمایت 0.06 دلار بوده ایم. با این حال، از آنجایی که یک شکست پایین‌تر دنبال نشد، انتظار داریم DOGE/USD طی چند روز آینده صعود خود را افزایش دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.