منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه دوباره دنبال می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه دوباره دنبال می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک فشار قوی بالاتر و بالاترین محلی جدید در 0.065 دلار بودیم. بنابراین، DOGE/USD باید در اواخر امروز به ردیابی مجدد ادامه دهد و هفته آینده را با آزمایش مجدد علامت 0.0625 دلار به عنوان پشتیبانی شروع کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه دوباره دنبال می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.38 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم با تثبیت آن تقریباً ثابت ماند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر عمدتاً با ضرر جزئی معامله شدند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به بالاترین سطح خود رسیده است

DOGE/USD در محدوده 0.06336 تا 0.06539 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 7.4 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 263.7 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.5 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به نظر می‌رسد که به دنبال آن است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد یک چرخش ثابت در زیر مقاومت 0.065 دلار باشیم که در ابتدای هفته آینده DOGE/USD را حتی پایین‌تر خواهد برد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه دوباره دنبال می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین در اوایل این هفته پس از کاهش چند روزه یک معکوس قوی را تجربه کرد. پس از آزمایش مختصری از علامت 0.058 دلار در روز چهارشنبه، DOGE/USD قبل از شروع به عقب نشینی، پایین ترین سطح محلی بالاتری را تعیین کرد.

آنچه که در پی داشت، موج اول بالاتر از 0.064 دلار بود. بازگشت کوتاهی در یک شب تا شنبه مشاهده شد و یک پایین‌ترین سطح محلی واضح را در حدود 0.062 دلار به عنوان راه‌اندازی برای صعود بیشتر در آخر هفته تعیین کرد.

یک شبه تا امروز، قیمت Dogecoin حتی بالاتر رفت و به مرز 0.065 دلار رسید. بنابراین، بالاترین سطح محلی دیگری تعیین شد که نشان می دهد حرکت کلی چند هفته ای حتی بیشتر صعودی می شود.

به احتمال زیاد، DOGE/USD در نتیجه یک شبه کاهش دیگری را شاهد خواهد بود تا پایه ای برای مرحله بعدی آماده شود. زمانی که حرکت صعودی از سر گرفته شد، می‌توانیم پیش از اواسط هفته آینده شاهد حرکتی به سمت مرز 0.067 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد یک موج محلی دیگر بالاتر از مرز 0.065 دلار بودیم که در آن مقاومت پیدا شد. از آنجا، DOGE/USD شروع به معکوس کرد، که نشان می‌دهد گاوها خسته شده‌اند، و یک اصلاحی در مرحله بعدی است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.