منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در 0.06 دلار به اوج خود می رسد و یک شبه دوباره به اوج خود می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در 0.06 دلار به اوج خود می رسد و یک شبه دوباره به اوج خود می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد کاهش شدید قیمت محلی و ادغام یک شبه بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً به زودی معکوس خواهد شد و به دنبال آزمایش نزولی بیشتر در 24 ساعت آینده خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در 0.06 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه دوباره دنبال می شود.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته بی طرف معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.17 درصد و اتریوم 0.06 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار شاهد نوسانات جزئی مشابه بود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin برای کاهش بیشتر آماده می شود

DOGE/USD در محدوده 0.05893 تا 0.05983 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 9.89 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 151 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.87 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE بیشتر کاهش یابد؟

نمودار 4 ساعته بازگشت فشار فروش را نشان می دهد که احتمالاً DOGE را به سمت پایین ترین سطح در هفته آینده هدایت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.06 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه دوباره دنبال می شود
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته بدون جهت مشخص معامله شد زیرا تثبیت به زیر 0.061 دلار ادامه یافت. پس از چندین بار تلاش برای شکستن بالاتر، DOGE/USD شروع به تنظیم اوج های محلی پایین تر و تست پایین ترهای بیشتر کرد.

حرکت نزولی قوی در روز جمعه، DOGE را تا مرز 0.0575 دلار پایین آورد، جایی که واکنش بالاتری مشاهده شد. از آنجا، DOGE/USD عقب نشینی کرد و یک مقاومت پایین تر در حدود 0.06 دلار تعیین کرد.

از آن زمان، اقدام قیمت Dogecoin تثبیت شده و آماده بازگشت است. اولین فشار پایین از قبل شروع شده است، و به زیر حمایت 0.059 دلار می رسد. در نتیجه، می‌توانیم منتظر موج کاهشی دیگری در روزهای آینده باشیم که احتمالاً از پایین‌ترین سطح قبلی 0.0575 دلار عبور می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش واضح قیمت و فشار فروش بودیم. به احتمال زیاد، DOGE/USD حتی پایین تر خواهد رفت و به دنبال رسیدن به پایین ترین سطح در هفته آینده است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.