منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در مسیریابی شکست خورده است، به نظر می رسد یک شبه 0.073 دلار را دوباره آزمایش کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در مسیریابی شکست خورده است، به نظر می رسد یک شبه 0.073 دلار را دوباره آزمایش کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد شکست در ادامه روند کاهشی با متوقف شدن روند کاهشی در حدود 0.07 دلار بودیم. بنابراین، DOGE/USD به نظر می‌رسد که روند صعودی را مجدداً آزمایش کند و احتمالاً یک بالاترین پایین‌تر دیگر را ثبت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در مسیریابی شکست خورده است، به نظر می رسد یک شبه 0.073 دلار را دوباره آزمایش کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

در 24 ساعت گذشته بازار با حرکت صعودی خفیف معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 0.14 درصد و اتریوم 1.86 درصد رشد کردند. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با اندکی بیش از 0.07 درصد افزایش، از نزدیک دنبال شد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین در ردیابی مجدد شکست خورده است

DOGE/USD در محدوده 0.07003 تا 0.07201 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 42.28 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 323 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.54 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به نظر می رسد مقاومت 0.073 دلاری را مجدداً آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت سریع قیمت Dogecoin باشیم، پس از اینکه واکنش در سطح 0.07 دلار برای دومین بار در 24 ساعت گذشته مشاهده شد، که نشان می‌دهد که در مرحله بعدی باید بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگری تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در مسیریابی شکست خورده است، به نظر می رسد یک شبه 0.073 دلار را دوباره آزمایش کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت Dogecoin تلاش کرده است تا نوسان جدیدی را در این هفته ایجاد کند. پس از صعود اولیه به بالای 0.073 دلار در روز سه‌شنبه، DOGE/USD بلافاصله پایین‌تر واکنش نشان داد و به سرعت به سمت حمایت قبلی در 0.068 دلار حرکت کرد.

از آنجا، تلاش دیگری برای حرکت بالاتر در اواسط هفته دنبال شد که به سرعت منجر به افزایش سریع دیگری شد. رد دیگری برای صعود به وضوح تعیین شد زیرا DOGE نتوانست بالای 0.073 دلار بماند و یک الگوی معکوس عظیم را تشکیل داد.

از آن زمان، قیمت Dogecoin به آرامی بازگشته است، زیرا آزمایش دیگری از روند نزولی به آرامی آماده می شود. با این حال، فشار فروش در حال حاضر به اندازه کافی قوی نیست، به این معنی که قبل از آزمایش نزولی بیشتر در آخر هفته، ابتدا باید یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش آهسته‌ای بوده‌ایم که منجر به حمایت در سطح 0.07 دلار شده است. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً به دنبال ایجاد یک بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگر قبل از ادامه بازنگری در آخر هفته خواهد بود، با هدف بعدی حمایت 0.068 دلار.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.