منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در حدود 0.0625 دلار ادامه می‌یابد، یک شبه به دنبال آن است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در حدود 0.0625 دلار ادامه می‌یابد، یک شبه به دنبال آن است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در روز گذشته شاهد حرکت جانبی بالاتر از حمایت 0.0625 دلاری بودیم. بنابراین، DOGE/USD به نظر می رسد در اوایل هفته آینده مجدداً حرکت کند و به دنبال یک بالاترین پایین تر دیگر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در حدود 0.0625 دلار ادامه می‌یابد، یک شبه به دنبال آن است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

با ادامه تثبیت ها در سراسر صفحه، بازار با حرکت صعودی خفیف معامله شده است. بیت کوین تنها 0.1 درصد و اتریوم 0.93 درصد رشد کردند. بقیه بازار دو شرکت بزرگ را از نزدیک دنبال کردند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین ادغام می شود

DOGE/USD در محدوده 0.06277 تا 0.06425 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39.73 درصد کاهش یافته و در مجموع به 278.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.48 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 10 قرار می دهد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد تثبیت تثبیت امروز باشیم زیرا فروشندگان خسته شده‌اند و DOGE/USD به‌نظر می‌رسد بخشی از ضرر قبلی را دنبال کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حدود 0.0625 دلار ادامه می‌یابد، یک شبه ورودی را دوباره دنبال می‌کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته در حدود 0.0 68 دلار معامله شد. تلاش بیشتر برای شکستن پایین تر در ابتدا ناموفق بود و منجر به فشار بالاتر شد.

با این حال، DOGE/USD نمی‌توانست به‌عنوان مقاومت 0.072 دلاری پیش از بازگشت به سمت پایین‌تر حرکت کند. از آنجا، فشار فروش ادامه یافت و منجر به حمایت 0.0625 دلار در روز جمعه شد.

ادغام یک بار دیگر دنبال شد، که نشان می دهد فروشندگان یک بار دیگر خسته شده اند. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در اوایل هفته آینده دوباره روند صعودی خود را طی کند و به دنبال یک بالاترین سطح محلی پایین تر دیگر باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته پس از افت شدید به حمایت 0.0625 دلار شاهد تثبیت آن بودیم. احتمالاً DOGE/USD به دنبال معکوس شدن و عقب نشینی بعدی خواهد بود، با هدف برای یک بالاترین سطح محلی پایین تر در مقاومت 0.068 دلار.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.