منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در بالای 0.20 دلار معامله می شود و خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی در بالای 0.20 دلار معامله می شود و خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOGE دیروز بالاتر از محدوده معاملاتی قرار گرفت.
  • پشتیبانی 0.20 دلار یک شبه آزمایش شد.
  • بازار آماده حرکت مجدد بالاتر است.

تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز صعودی است زیرا هر دو کمی بالا و پایین در آخر هفته تعیین شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD در روزهای آینده تلاش دیگری را انجام دهد و مقاومت 0.23 دلار به عنوان اولین هدف باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به آرامی در بالای 0.20 دلار معامله می شود و برای افزایش مجدد آماده می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با یک حرکت نزولی معامله شد. بیت کوین 3.09 درصد و اتریوم 3.33 درصد رشد کرده است. Polkadot (DOT) با از دست دادن 7 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین پایین ترین قیمت محلی دیگر را ایجاد کرد

DOGE/USD در محدوده 0.2014 دلار – 0.2126 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 9.51 درصد کاهش یافته و در مجموع 1.4 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 26.9 میلیارد دلار است و ارز رمزنگاری شده در مجموع در رتبه هشتم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده بازآزمایی مجدد 0.23 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Dogecoin را که حمایت 0.20 دلار را برای آمادگی برای افزایش مجدد در اواخر این هفته دوباره آزمایش می کند ، مشاهده کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE هنوز در معاملات جانبی بالاتر از 0.20 دلار معامله می شود و خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت دوج کوین در هفته های گذشته با یک حرکت قوی صعودی معامله شد. بیش از 40 درصد افزایش از 0.16 دلار پایین به 0.23 دلار افزایش یافته است. با این حال ، DOGE/USD در 27 ژوئیه شاهد رد شدید 0.20 دلار بود که نشان می دهد قیمت باید قبل از صعود بیشتر تثبیت شود.

هفته گذشته ، DOGE/USD با تجمع بالای 0.20 دلار با پایین ترین سطح رو به افزایش ، نشان می دهد که جهت بازار همچنان صعودی است. دیروز یک صعود کوچک دیگر نیز تعیین شد و کمی پایین تر از آن یک شبه برقرار شد ، به این معنی که می توان انتظار افزایش مجدد قیمت Dogecoin در 24 ساعت آینده را داشت.

به طور کلی ، این توسعه اقدام قیمتی باید Dogecoin را در اواخر این هفته بسیار صعودی کند چرا که گاوها می خواهند دوباره علامت 0.23 دلار را دوباره آزمایش کنند. اگر قیمت بالاتری دیگر بالاتر از نوسان قبلی قرار گیرد ، احتمالاً شاهد حرکت DOGE/USD به سمت مقاومت قابل توجه بعدی در 0.29 دلار در هفته های بعد خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا پایین ترین سطح دیگر یک شبه بالاتر از حمایت 0.20 دلار قرار گرفت. بنابراین ، DOGE/USD برای جهش دیگری تا مرز 0.23 دلار آماده است.

در حالی که منتظر کاهش Dogecoin هستید ، مقالات ما در مورد Satoshi Nakamoto ، مزایای DeFi و همچنین هزینه های بیت کوین را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.