منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به سمت 0.067 دلار ادامه می‌دهد و ورودی‌ها را کاهش می‌دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به سمت 0.067 دلار ادامه می‌دهد و ورودی‌ها را کاهش می‌دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا پس از کاهش بیشتر در اوایل این هفته شاهد تثبیت قوی در حدود 0.067 دلار بودیم. از آنجایی که DOGE/USD هنوز هیچ نشانه ای از بازگشت را نشان نداده است، ما فرض می کنیم که فروش بیشتر در اواخر هفته ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به سمت 0.067 دلار ادامه می‌دهد و ورودی‌ها را کاهش می‌دهد؟  7
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.73 درصد و اتریوم 4.16 درصد از دست داده اند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند و Dogecoin تنها با افت 2.49 درصدی از دست داده است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin بازیابی نمی شود

DOGE/USD در محدوده 0.0659 تا 0.06809 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.15 درصد کاهش یافته و در مجموع به 255.6 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.88 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE قرار است به زیر 0.065 دلار برسد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم معاملات قیمتی Dogecoin را بدون قاطعیت ببینیم. با این حال، با توجه به اقدامات قبلی قیمت، ما انتظار داریم یک فشار دیگر یک شبه کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE با قیمت 0.067 دلار به سمتی ادامه می‌دهد و ورودی را کاهش می‌دهد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در روزهای گذشته پس از واکنش شدید در سطح 0.0745 دلار، که در آن نوسان پایین‌تری ثبت شد، با فشار فروش آهسته معامله شد. پس از چندین آزمایش پشتیبانی 0.069 دلار، DOGE/USD پایین آمد و به سرعت به حمایت بعدی در 0.066 دلار رسید.

از آنجا، تثبیت پس از یک واکنش خفیف بالاتر آغاز شد. قبلاً چندین تلاش پایین‌تر با حرکت کم مشاهده شده است، در حالی که اوج‌های محلی پایین‌تر تعیین شده‌اند.

بنابراین، بازار در بلاتکلیفی در مورد اینکه کجا برود ادامه دارد. با این حال، با توجه به اقدام قبلی قیمت Dogecoin، ما انتظار داریم به زودی فشار کمتر دیگری دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نزولی است زیرا ما شاهد مقداری حمایت در 0.066 دلار بودیم در حالی که بالاترین سطح محلی پایین تر در 24 ساعت گذشته ثبت شد. احتمالاً این بدان معنی است که DOGE/USD در حال افزایش حرکت برای یک جهش پایین تر است و هدف بعدی 0.0625 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot مراجعه کنید.