منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به سمت چپ ادامه می دهد و 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به سمت چپ ادامه می دهد و 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد تثبیت بیشتر زیر مقاومت 0.061 دلار و رد واضح صعودی بودیم. بنابراین، ما فرض می‌کنیم که DOGE/USD بالاترین سطح پایین‌تر محلی دیگر را تعیین کرده است و به زودی کاهش بیشتری به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به سمت چپ ادامه می دهد، 0.06 دلار را مجددا آزمایش می کند
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.62 درصد و اتریوم 1.18 درصد رشد کردند. در همین حال، ریپل با بیش از 11.8 درصد افزایش، بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین نتوانست به بالاترین سطح خود برسد

DOGE/USD در محدوده 0.0598 تا 0.06155 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 20.48 درصد افزایش به 270.55 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE بیشتر کاهش یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد تثبیت قوی زیر 0.061 دلار باشیم که نشان می‌دهد یک حرکت پایین‌تر دیگر در آخر هفته دنبال می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به پهلو ادامه می دهد، 0.06 دلار را مجدداً آزمایش کنید
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در هفته گذشته از آخرین نوسان در 0.068 دلار کاهش یافته است. پس از اینکه حمایت اولیه در 0.06 دلار یافت شد، DOGE/USD یک فشار دیگر را در اواسط هفته به 0.0585 دلار کاهش داد و پایین ترین سطح فعلی را تعیین کرد.

از آن زمان، DOGE به مقاومت 0.061 دلار جهش کرد و شروع به تثبیت کرد. افزایش یا کاهش هنوز مشخص نیست، زیرا به نظر می رسد بازار در مورد بعدی تصمیم گیری نکرده است، به این معنی که اقدامات بیشتری در مورد قیمت برای تعیین یک جهت روشن برای روزهای آینده لازم است.

با این حال، مقاومت 0.061 دلار اوایل امروز با رد شدید روبرو شد، که نشان می دهد فروشندگان باید به زودی تلاش کنند حمایت 0.06 دلار را بشکنند. پس از انجام این کار، اقدام قیمت Dogecoin احتمالاً به دنبال حمایت بعدی 0.058 دلار خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد حرکت جانبی بیشتر و فقدان مومنتوم برای ادامه روند بیشتر هستیم. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش بیشتر است و به دنبال شکستن حمایت بعدی 0.058 دلار در روزهای آینده است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.