منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به زیر 0.061 دلار می رود، به نظر می رسد پایین تر ادامه یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به زیر 0.061 دلار می رود، به نظر می رسد پایین تر ادامه یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک واکنش خفیف بالاتر و یک بالاترین پایین قوی در 0.061 دلار بودیم. از آنجا، DOGE/USD دوباره به آرامی پایین آمده است، که نشان می دهد فروش بیشتر باید یک شبه دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به زیر 0.061 دلار می رود، به نظر می رسد پایین تر ادامه یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی روز گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 0.65 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 0.1 درصد افزایش یافت. بقیه بازار با نتایج مشابهی معامله شد زیرا هیچ جهت مشخصی مشاهده نشد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin مجدداً حرکت می کند تا دوباره به بالاترین سطح خود برسد

DOGE/USD در محدوده 0.05942 تا 0.06104 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 21.88 درصد کاهش به 226.35 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.98 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE پشتیبانی 0.06 دلاری را آزمایش می کند

در نمودار 4 ساعته، شاهد کاهش مجدد قیمت Dogecoin هستیم، احتمالاً زیرا فروشندگان به دنبال کاهش بیشتر در 24 ساعت آینده هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به زیر 0.061 دلار می رود، به نظر می رسد پایین تر ادامه یابد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

از زمانی که یک نوسان بزرگ جدید در روز شنبه در 0.068 دلار تعیین شد، اکشن قیمت Dogecoin با حرکت نزولی قوی معامله شد. از آنجا، DOGE/USD برای چند روز به سرعت شروع به کاهش کرد تا اینکه اولین سطح پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد.

افزایش واکنش سریع به 0.063 دلار و سپس موج کاهشی دیگر ادامه یافت. این بار، DOGE تا 0.0585 دلار افزایش یافت، و در طول یک شب کاهش قابل توجهی دیگر را ثبت کرد. واکنش دیگری که بالاتر بود بلافاصله دنبال شد و علامت 0.061 دلار به عنوان مقاومت عمل کرد.

دوج کوین یک شبه به سمت تثبیت حرکت کرد و به آرامی منجر به افزایش قیمت پایین تر شد و فشار فروش برگشت. به احتمال زیاد، DOGE/USD در نتیجه حتی پایین تر ادامه خواهد داد و به دنبال شکستن به سمت حمایت 0.058 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا پس از واکنش سریع از پایین ترین سطح قبلی 0.059 دلار، دوباره شاهد یک نقطه اوج محلی پایین تر بودیم. در نتیجه DOGE/USD احتمالاً حتی پایین‌تر خواهد بود و به دنبال آزمایش پایین‌ترین سطح در اواخر هفته است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.