منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به تثبیت بالای 0.068 دلار ادامه می دهد، هفته آینده معکوس می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به تثبیت بالای 0.068 دلار ادامه می دهد، هفته آینده معکوس می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا در روزهای گذشته شاهد تثبیت ثابت بودیم زیرا 0.068 دلار سرانجام چندین روز کاهش را متوقف کرد. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا به سمت بالاتر حرکت کند و به دنبال بازگرداندن بخشی از زیان دیده شده در قسمت دوم این هفته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی به تثبیت بالای 0.068 دلار ادامه می دهد، هفته آینده معکوس می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.81 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم تنها 0.1 درصد رشد کرد. بقیه بازار عملکرد بهتری را شاهد بودند، زیرا روند صعودی بیشتری به دست آمد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نتوانست بهبود یابد

DOGE/USD در محدوده 0.06785 تا 0.07021 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 14.35 درصد کاهش یافته و در مجموع به 477.7 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.2 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای حرکت بالاتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم حرکت قیمت Dogecoin را ببینیم که همچنان به سمتی حرکت می‌کند، که نشان می‌دهد یک پایه قوی برای بازیابی شکل گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به تثبیت بالای 0.068 دلار ادامه می دهد، هفته آینده معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin در اوایل این هفته یک نوسان قوی را درست زیر 0.09 دلار ایجاد کرد زیرا بیشتر ماه آگوست تحت تأثیر فشار خرید فعال تر بود. با این حال، شکست در حرکت بالاتر در روز چهارشنبه مشاهده شد که باعث شد DOGE/USD شروع به ردیابی مجدد کند.

اولین حمایت در 0.08 دلار مشاهده شد که اندکی پس از آن کاهش بیشتری مشاهده شد. این بار، DOGE به سرعت بیش از 16 درصد کاهش یافت تا زمانی که پشتیبانی به 0.068 دلار رسید. از آنجا، ادغام آغاز شد زیرا بهبودی نمی‌توان فوراً انجام داد.

در 24 ساعت گذشته، قیمت Dogecoin پایه روشنی برای معکوس ایجاد کرده است که احتمالاً هفته آینده به سمت صعود بیشتر می‌رود. اولین هدف احتمالاً حمایت قبلی 0.075 دلار است، که احتمالاً بعداً افزایش بیشتری خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد یک نوسان قوی جدید به پایین ترین سطح بالای 0.068 دلار پس از چند روز تثبیت بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده حرکت به سمت بالاتر است و به دنبال آزمایش مجدد حمایت قبلی 0.075 دلار به عنوان مقاومت است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.