منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی بهبود نمی یابد و به 0.065 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی بهبود نمی یابد و به 0.065 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا شاهد کاهش سریع دیگری بودیم و روندی دوباره برای آزمایش مجدد حمایت قبلی به عنوان مقاومت مشاهده کردیم. بنابراین، انتظار داریم که یک شبه صعود بیشتری داشته باشیم، زیرا گاوها به دنبال رسیدن به بالاترین سطح محلی پایین تر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به آرامی بهبود نمی یابد، به 0.065 دلار افزایش می یابد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین 1 درصد و اتریوم 2 0.65 درصد کاهش یافت. در همین حال، بقیه بازار با نتایج مشابهی معامله شدند و Dogecoin بیش از 3 درصد از دست داد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به کاهش خود ادامه می دهد

DOGE/USD در محدوده 0.06561 تا 0.07065 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 0.84 درصد افزایش یافته و در مجموع به 469.8 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 0.88 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 110 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به نظر می رسد 0.068 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، ما می توانیم یک واکنش خفیف بالاتر را ببینیم، که نشان می دهد حمایت قبلی به عنوان مقاومت مجددا آزمایش می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE نتوانست بهبود یابد، به 0.065 دلار افزایش یافت
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته پس از یک نوسان جدید که درست زیر 0.09 دلار در روز سه‌شنبه قرار گرفت، شاهد بازگشت شدیدی بود. پس از افت بیش از 20 درصدی، حمایت اصلی جدید در 0.068 دلار ایجاد شد.

تثبیت اواخر هفته گذشته ادامه یافت زیرا بهبودی نمی توانست بالاتر از مقاومت 0.071 دلار باشد. پس از رد بیشتر روند صعودی، DOGE/USD یک شبه از تثبیت 0.068 دلار گذشت و به سرعت به حمایت بعدی 0.065 دلار منتهی شد.

از آنجا، اکشن قیمت Dogecoin به سرعت واکنش بالاتری نشان داد تا مقاومت قبلی را به عنوان حمایت مجدد آزمایش کند. احتمالاً به زودی یک بالاترین پایین‌تر دیگر در اطراف مقاومت شکل می‌گیرد که باعث می‌شود DOGE/USD در اواخر هفته روند نزولی بیشتری را تجربه کند زیرا فروشندگان همچنان بر بازار تسلط دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا شاهد افزایش سریع دیگری بودیم که به 0.065 دلار کاهش یافت، که طی ساعات گذشته واکنش بالاتری را به دنبال داشت. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD قبل از اینکه تلاش‌های بیشتری برای کاهش قیمت انجام شود، بالاترین سطح پایین‌تری را ثبت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.