منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای یک روند نزولی دیگر شتاب بیشتری می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای یک روند نزولی دیگر شتاب بیشتری می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin نشان دهنده از سرگیری روند نزولی پس از یک دوره کوتاه حرکت جانبی در چند روز گذشته است. رکودی که از هفته گذشته آغاز شد با کاهش قیمت تا 0.085162 دلار ادامه یافت. با این حال، گاوها کنترل خط متحرک کوتاه‌مدت را حفظ می‌کنند، که نشان می‌دهد هنوز فرصتی برای حفظ رتبه اول دارند. جفت DOGE/USD دارای حجم معاملاتی در حدود 442 میلیون دلار و ارزش بازار 11.2 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال در بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال در رتبه هشتم قرار دارد

نمودار قیمت یک روزه DOGE/USD: خرس ها قیمت را به زیر سطح مقاومت 0.0865 دلار می کشند

تحلیل ۲۴ ساعته قیمت Dogecoin نشان می‌دهد که بازار اکنون تحت تأثیر خرس‌ها است و قیمت را به ۰.۰۸۵۳ کاهش می‌دهد. اگر سطح حمایت 0.0831 دلار شکسته شود، پیش بینی می شود که DOGE در طول روز به مسیر نزولی خود ادامه دهد. با این حال، اگر از سطح مقاومت 0.0865 دلار عبور نکند، ممکن است نشان دهنده یک معکوس در عمل قیمت باشد.

تصویر 311
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی به سمتی حرکت می کند و در حال حاضر روی 50.59 است که نشان می دهد گاوها و خرس ها برای کسب مقام برتر با هم رقابت می کنند. در همین حال، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز در حال حاضر بالای منطقه خنثی قرار دارد و اوج های پایین تری را تشکیل می دهد. خط MACD (آبی) با این حال زیر خط سیگنال (قرمز) است که بازار نزولی را نشان می دهد. قیمت همچنین پایین تر از میانگین متحرک 9 و 21 روزه، همراه با میانگین متحرک نمایی مهم 50 روزه (EMA) در 0.0881 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD: گاوها به سمت حمایت حرکت می کنند

تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشانه های صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت تا سطح 0.0854 دلار بالا رفته است. اندیکاتور RSI در چند ساعت گذشته در یک روند صعودی خفیف بوده و اکنون به شاخص 46.17 رسیده است که ممکن است در ساعات معاملاتی آتی به سمت شمال حرکت کند تا سطوح خرید بیش از حد را لمس کند.

تصویر 310
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 4 ساعته (MA) به طور همزمان با قیمت 0.0855 دلار ارتقا می یابد، که نشان می دهد ممکن است در آینده نزدیک روند صعودی ظاهر شود. نمودار MACD برای ADA/USD یک حرکت جانبی را نشان می دهد، زیرا خط سیگنال و خط MACD بر هم منطبق هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می‌دهد که بازار فشار فروش متوسطی را تجربه می‌کند که توسط شتاب منفی تقویت می‌شود. اما هنوز مشخص نیست که آیا این کاهش ادامه خواهد داشت یا در این زمان یک چرخش مثبت وجود خواهد داشت. در هر صورت، برای انتخاب عاقلانه سرمایه گذاری، رعایت احتیاط و نظارت دقیق بر روندهای بازار ضروری است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.