منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای بازگشت آماده می شود ، چشم ها 35 درصد به 0.4 دلار صعود می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای بازگشت آماده می شود ، چشم ها 35 درصد به 0.4 دلار صعود می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Dogecoin پس از یک دوره دشواری از اواسط آگوست آماده تغییر است
  • افزایش تقاضا از 0.262 دلار به 0.281 دلار نشان دهنده تجدید حیات خریداران است
  • با این حال ، اگر قیمت از حمایت 0.24 دلار کمتر شود ، تز صعودی باطل می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده برای حرکت رو به جلو ترقی دارد ، زیرا در 2 سپتامبر از مرز 3 دلار عبور کرد. پس از یک دوره طولانی بازسازی که پس از بالاترین سطح 16 اوت 0.34 دلار شروع شد ، حمایت مهم 0.24 دلار شکسته شد ، برانگیختن جهشی

محدوده تقاضای بزرگتر بین 0.26 تا 0.28 دلار تعیین شده است ، اما فرارسیدن این محدوده به احتمال زیاد در صورت جمع شدن پشتیبانی است. DOGE از ابتدای ماه 14 درصد افزایش یافته است و انتظار می رود سطح مقاومت را در نزدیکی 0.3028 دلار آزمایش کند.

بازار بزرگتر ارزهای رمزنگاری شده در طول روز پس از شروع مثبت نوسان کرد. بزرگترین ارز رمزنگاری شده بیت کوین پس از ثبت ضرر 0.23 درصدی ، بالای مرز 50 هزار دلار باقی ماند. اتریوم نیز با افت 1.5 درصدی به 3.871 دلار رسید

Altcoins عملکرد بدتری داشت ، با Cardano نزدیک به 3 درصد ، Ripple 2.75 درصد ، همان Polkadot. Dogecoin روند متفاوتی را نشان داد ، در زمان نگارش این مقاله 0.18 درصد افزایش یافت و به 0.29 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای بازگشت آماده می شود ، چشم ها 35 درصد به 0.4 دلار افزایش می یابد
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته DOGE/USD: الگوی فروپاشی صعودی با علامت 0.3 دلار تأیید می شود

نمودار 24 ساعته برای جفت DOGE/USD ظاهر یک الگوی Bullish Engulfing را از ابتدای ماه تأیید می کند. این اولین بار است که این جفت ارز از میانگین متحرک ساده (SMA) 0.28 دلار عبور می کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) 56 است ، که نشان می دهد جایی برای خرید شتاب وجود دارد. قیمت نیز در نزدیکی بولینگر باند 0.29 دلار قرار دارد و نشان می دهد که این جفت کمی در قیمت فعلی بیش از حد خریداری شده است. در ادامه ، تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که انتظار می رود صعود تا 35 درصد ادامه یابد تا نقطه مقاومت بعدی 0.368 دلار تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای بازگشت آماده می شود ، چشم ها 35 درصد به 0.4 دلار افزایش می یابد
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 24 ساعته.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: الگوی مثلثی صعودی در بازی با شاخه های سبز قریب به اتفاق

نمودار قیمت 4 ساعته برای جفت DOGE/USD در تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که یک الگوی مثلثی صعودی شکل گرفته است. جایی است که هر شمعدان قرمز با روند معکوس همراه می شود و جلسه معاملاتی زیر فروش با قیمت بالاتر انجام می شود.

3 جلسه معاملاتی گذشته اقدام صعودی را تأیید می کند که در آن قیمت به طور قابل توجهی بالاتر از SMA حرکت کرده و در نزدیکی علامت 0.3 دلار به سمت تجمیع حرکت می کند. با ادامه جلسات تجاری فعلی ، انتظار می رود با بسته شدن قیمت از 0.295 دلار به 0.30 دلار ، بسته شدن خریداران بسته شود. RSI 4 ساعته همانند بسته شدن 24 ساعته با ارزش متوسط ​​56 است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE برای بازگشت آماده می شود ، چشم ها 35 درصد به 0.4 دلار افزایش می یابد 3
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 4 ساعته.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin تأیید می کند که عقب نشینی پس از اوج 16 آگوست آغاز شد و این توکن را به حمایت 0.24 دلار رساند ، از جایی که ارز رمزنگاری می را در نزدیکی 0.3 دلار دلار به سمت تسویه حساب سوق داد. از این به بعد ، انتظار می رود در آینده نزدیک 35 درصد افزایش داشته باشد و به 0.40 دلار برسد.

انتظار می رود روند فعلی تا رسیدن مقاومت به 0.328 دلار ادامه یابد و بسته شدن قاطع از اینجا درها را به سمت 0.40 دلار باز می کند. با این حال ، اگر خریداران نتوانند شتاب خود را تأمین کنند ، DOGE ممکن است به سمت منطقه تقاضا با 0.262 دلار تا 0.281 دلار عقب نشینی کند. در صورت کاهش بیشتر ، حمایت 0.24 دلار ممکن است شکسته شود و تز صعودی باطل شود.

سلب مسئولیتبه اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.