منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با کاهش سطح قیمت به 0.087 دلار یک شوک بزرگ دریافت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با کاهش سطح قیمت به 0.087 دلار یک شوک بزرگ دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin، الگوهای فعلی بازار به طور قابل توجهی در حال تغییر هستند. بر اساس گزارش امروز، ارزش قیمت پس از مدتی کاهش، به پایین ترین سطح خود یعنی 0.087 دلار رسید. از آنجایی که خط روند پس از 04 دسامبر 2022 نزولی است، روند هفتگی نیز نشان می دهد که خرس ها پیشتاز هستند. از آنجایی که سطح حمایت همچنان در سطح 0.085 دلار پایین تر است، می توان پیش بینی کرد که سطح قیمت ها همچنان در حال کاهش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE نزدیک به 10 درصد با کاهش سطح قیمت از دست می دهد

با توجه به اینکه تابع قیمت قبلاً تحت فشار منفی بود، تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin امروز شاهد کاهش شدید قیمت بود. قیمت کریپتوکارنسی امروز پس از ناکامی در جلوگیری از فشار نزولی به 0.087 دلار کاهش یافته است. ارزش این ارز دیجیتال طی 24 ساعت گذشته 9.99 درصد و در 7 روز گذشته 16.24 درصد کاهش یافته است.

DOGE 1d 1
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) مقدار متوسطی را که در 0.097 دلار محاسبه شده است را به ما نشان می دهد که بالاتر از قیمت فعلی است. هفته گذشته آسیب بیشتری دیده است. این منجر به امتیاز پایین شاخص قدرت نسبی (RSI) 42 نیز شد. منحنی نزولی شاخص ها حکایت از فعالیت فروش در بازار دارد.

از آنجایی که هفته گذشته روند نزولی را تجربه کرده است، نوسانات نیز با همگرایی باندهای بولینگر کاهش می یابد. باند بالایی به سطح 0.109 دلار رسیده است که نشان دهنده بالاترین مقاومت است، در حالی که باند پایین به طور همزمان به 0.082 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

گزارش های تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin نشان می دهد که ارزش سکه به 0.087 دلار کاهش یافته است. فشار فروش مداوم در بازار امروز به دلیل پایین آمدن سطح قیمت ها وجود دارد. میانگین باندهای بولینگر با افزایش نوسانات، ارزش 0.096 دلار را نشان می دهد. همچنین، می‌توانیم ببینیم که در پایان، SMA 50 و SMA 20 هر دو چرخش نزولی داشته‌اند که یک شاخص نزولی اصلی است.

Doge 4h 1
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات ناشی از نرخ سقوط سریع قیمت است، زیرا باند بالا به 0.101 دلار و یک باند پایین به 0.089 دلار رسید. از طرف دیگر میانگین متحرک میانگین جمعی 0.097 دلار را در نمودار کندل استیک به ما نشان می دهد. از آنجایی که امروز تعداد بیشتری کندل قرمز ظاهر شد، امتیاز RSI به منطقه کم فروش در شاخص 17 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که هفته گذشته برای ارز دیجیتال بسیار مهم بوده است. نمودارها نشان می دهد که خط روند کوتاه مدت به سمت پایین حرکت می کند. این سکه در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است، همانطور که امتیاز RSI 17 نشان می دهد که خبر بدی برای خریداران است. با این حال، سطح 0.085 دلار ممکن است از DOGE/USD پشتیبانی کند.