منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با وجود شتاب صعودی در روز گذشته نتوانست از 0.23 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با وجود شتاب صعودی در روز گذشته نتوانست از 0.23 دلار عبور کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است.
  • DOGE/USD اوایل امروز شاهد یک آزمایش صعودی دیگر بود.
  • حرکت نزولی امروز صبح بازگشت.

قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم پس از اینکه روز گذشته افزایش دیگری متوقف شد، طی 24 ساعت آینده کاهش بیشتری به دنبال داشته باشد. در نتیجه، DOGE/USD یک سطح دو برابری ایجاد کرده است که ممکن است منجر به فروش بیشتر در اواخر امروز شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با وجود شتاب صعودی در روز گذشته 7 نتوانست از 0.23 دلار عبور کند.نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

طبق داده های بازار Coin360، بازار ارزهای دیجیتال با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 0.37 درصد از دست داده است، در حالی که اتریوم 4.52 درصد افزایش یافته است. با این حال، تلفات روی میله‌های قرمز کم یا ناچیز است و بیش از 2 درصد وزن ندارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به 0.2274 دلار افزایش یافت و یک شبه صعود بیشتر را رد کرد.

قیمت DOGE/USD در 24 ساعت گذشته در محدوده 0.2125 تا 0.2274 دلار در نوسان بود که نوسان قابل توجهی را نشان داد. حجم بازار با 148.8 درصد افزایش به 2.4 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار در حدود 28.44 میلیارد دلار معامله می شود و آن را در جایگاه هشتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE به دنبال افزایش سود قبلی است

قیمت Dogecoin تحت فشار زیادی در نمودار چهار ساعته قرار دارد که انتظار می‌رود امروز منجر به کاهش قابل توجهی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با وجود حرکت صعودی در روز گذشته 8 نتوانست از 0.23 دلار عبور کند.نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

پس از از سرگیری روند نزولی در هفته گذشته، قیمت Dogecoin در چند روز گذشته محدود به محدوده بوده است. DOGE/USD پس از چند روز تثبیت بالای 0.215 دلار به 0.186 دلار افزایش یافت و یک نقطه پایین ثابت را ایجاد کرد.

با این حال، پس از کاهش بیشتر قیمت در 28 نوامبر، افزایش جزئی رخ داد. پایین ترین سطح بالاتری ایجاد شد که DOGE را به بالای سطح حمایت و مقاومت قبلی 0.215 دلاری خود رساند.

قیمت Dogecoin دیروز به پایین ترین حد خود رسید و دومین آزمایش صعودی یک شبه انجام شد. این الگو امروز به روند نزولی خود ادامه داد و در نتیجه حرکت نزولی امروز صبح را فرا گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

قیمت Dogecoin امروز در یک روند نزولی قرار دارد، زیرا روند صعودی اضافی دوباره در یک شب رد شد و منجر به کاهش تا 0.215 دلار امروز صبح شد. در اواخر امروز، ممکن است انتظار داشته باشیم که DOGE/USD حتی بیشتر از این کاهش پیدا کند، زیرا خرس‌ها به دنبال پایین‌ترین سطح بالاتری برای ثبت هستند.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و Ripple vs SEC ببینید.