منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با قیمت 0.068 دلار به پایان می رسد و آماده کاهش بیشتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با قیمت 0.068 دلار به پایان می رسد و آماده کاهش بیشتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد شکست در ادامه روند صعودی بودیم و ادغام زیر 0.68 دلار شکل گرفت. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش بیشتر و ادامه مسیر خود به سمت نزولی بسیار بیشتر در هفته آینده است. احتمالاً اولین هدف، علامت 0.61 دلار است که قبلاً به عنوان سطح حمایت و مقاومت آشکار عمل می کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با قیمت 0.068 دلار به پایان می رسد و آماده کاهش بیشتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

در 24 ساعت گذشته بازار با حرکت صعودی خفیف معامله شد. بیت کوین، پیشتاز، 0.36 درصد و اتریوم 2.17 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin با پایان یافتن حرکت صعودی تثبیت می‌شود

DOGE/USD بین 0.06528 تا 0.06769 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 28.6 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 298 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.68 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به کسب رتبه بازار در جایگاه دهم شده است.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده سقوط بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری شمع‌های قرمز رنگ در ساعات گذشته باشیم که نشان می‌دهد قیمت Dogecoin به زودی به زیر 0.65 دلار بازمی‌گردد و به نظر می‌رسد تا 0.61 دلار کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با قیمت 0.068 دلار به پایان می رسد و آماده کاهش بیشتر است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در این هفته به یک نوسان بزرگ جدید رسیده است. پس از چند روز حرکت صعودی قوی، DOGE/USD به 0.78 دلار به اوج خود رسید زیرا بیشتر ضرر قبلی در نیمه اول ژوئن دوباره به دست آمد.

با این حال، از آنجایی که یک اوج پایین‌تر دیگر ثبت شد و حرکت صعودی به پایان رسید، DOGE شاهد بازگشت سریع فروش در ابتدای هفته بود. سطح حمایت/مقاومت قبلی به سرعت به دست آمد، با آزمایش‌های نزولی بیشتر در روز پنجشنبه.

از آنجا، DOGE/USD تثبیت شد و به آرامی شروع به چرخش پایین‌تر کرد. اوج های پایین تر محلی تعیین شد که ادامه روند نزولی آینده را تایید می کند. بنابراین، ما انتظار داریم که یک کاهش دیگر در اواخر امروز آغاز شود.

هنگامی که فشار فروش افزایش می یابد، قیمت Dogecoin باید پایین ترین سطح محلی دیگر را ثبت کند و مسیر خود را به سمت حمایت اصلی قبلی 0.50 دلار در اواخر هفته ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد چرخش زیر مقاومت 0.68 دلار و کاهش به سمت حمایت قبلی در 0.68 دلار هستیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً حتی پایین‌تر خواهد شد و در اوایل هفته آینده به دنبال آزمایش پایین‌ترهای بیشتر خواهد بود. هدف بعدی نزولی باید 0.61 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.