منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با افزایش 7.12 درصدی به 0.092 دلار جهش کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با افزایش 7.12 درصدی به 0.092 دلار جهش کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس آخرین تحلیل قیمت Dogecoin، سکه پس از شروع قوی افزایش یافته است، که حاکی از روند مثبت قوی برای امروز است. در چند ساعت گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در ارزش سکه بوده ایم و حرکت صعودی باعث شده است که DOGE به یکی از برترین برندگان در بازار امروز تبدیل شود. روند صعودی اخیر باعث تثبیت قیمت در 0.092 دلار شده است. محیط برای خریداران مساعد است و اگر شتاب خرید افزایش یابد، موج صعودی فعلی احتمالاً تشدید خواهد شد.

نمودار قیمت یک روزه DOGE/USD: حرکت صعودی دوباره احیا می شود

یک روند صعودی قوی برای روز توسط تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin تایید شده است. از 20 ساعت گذشته، گاوها کنترل بازار را در دست داشتند، زیرا قیمت از مقاومت محلی 0.088 دلار عبور کرد. به نظر می رسد سود بیشتر برای خریداران Dogecoin قریب الوقوع باشد زیرا قیمت به تازگی از بالاترین سطح 0.092 دلار فراتر رفته و ارزش آن بیش از 7.12 درصد افزایش یافته است. خریداران همچنان به تلاش خود ادامه می دهند، بنابراین به نظر می رسد فرصت های بیشتری برای رستاخیز وجود دارد. علاوه بر این، عدد میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت روزانه 0.087 دلار است.

DOGE 1
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

افزایش قیمت ممکن است باعث شود که باندهای بولینگر شروع به واگرایی کنند، اگرچه آنها اکنون بدون تغییر هستند. باند بولینگر پایین ارزش 0.075 دلار را نشان می دهد و قوی ترین حمایت است، در حالی که باند بولینگر بالایی ارزش 0.092 دلار را نشان می دهد و قیمت بالاتر از این سطح افزایش یافته است. ارزش فعلی میانگین باندهای بولینگر 0.084 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به تازگی در نتیجه افزایش قیمت اخیر به شاخص 66 رسیده است و در صورت ادامه روند صعودی، ممکن است به منطقه اشباع خرید نزدیک شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

از آنجایی که سکه به 0.093 دلار افزایش یافته است، تحلیل قیمت ساعتی Dogecoin نیز به نفع آنها است. بیشترین افزایش در طول چهار ساعت گذشته مشاهده شد زیرا گاوها شتاب فوق‌العاده‌ای را جمع کردند و DOGE را به یکی از برنده‌ترین ارزهای دیجیتال در میان 100 ارز دیجیتال برتر تبدیل کرد. حرکت صعودی قبلاً متوسط ​​بود، بنابراین این خبر خوبی برای خریداران است. نکته دیگری که باید در نظر گرفت، ارزش میانگین متحرک است که در مورد نمودار قیمت چهار ساعته 0.087 دلار است.

DOGE 4
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

روز گذشته نیز تلاقی بین منحنی های SMA 20 و SMA 50 مشاهده شد. نمودار 4 ساعته اکنون باندهای بولینگر گسترش یافته را نشان می دهد. ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر به سمت 0.092 دلار تغییر کرده است، در حالی که مقدار پایین آن در 0.082 دلار باقی مانده است و این اندیکاتور همچنان در حال واگرایی است. قیمت بالاتر از حد بالای اندیکاتور باندهای بولینگر افزایش یافته است. با توجه به موج صعودی و شتاب خرید قوی، امتیاز RSI نیز افزایش قابل توجهی داشته و در حال حاضر در منطقه اشباع خرید در شاخص 73 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

با توجه به تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در روز گذشته و چهار ساعت قبل، یک روند مثبت قوی برای روز پیش‌بینی می‌شود زیرا ارزش سکه به 0.092 دلار افزایش یافت. در ابتدای روز، گاوها پیشتاز بودند، اما در حال حاضر در حال افزایش هستند. از سوی دیگر، نمودار قیمت ساعتی افزایش قابل توجهی قیمت را نسبت به چهار ساعت گذشته نشان می‌دهد، بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت ممکن است در چند ساعت آینده کمی اصلاح شود و قبل از افزایش بسیار بالاتر، قیمت را اصلاح کند.