منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با افزایش قیمت 0.145 دلار رد شد، کاهش بیشتر ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با افزایش قیمت 0.145 دلار رد شد، کاهش بیشتر ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک نقطه اوج محلی قوی با کاهش شدید با یک واکنش سریع بلافاصله پس از کاهش هستیم. بنابراین، پیشرفت چند روزه احتمالاً به پایان رسیده است و DOGE/USD آماده است تا هفته آینده مجدداً ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE با افزایش قیمت 0.145 دلار رد شد، کاهش بیشتر ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.63 درصد و اتریوم بیش از 2 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج متفاوت اما عمدتاً نزولی معامله شده است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین فورا ردیابی نمی کند

DOGE/USD در محدوده 0.114 تا 0.1494 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 152 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 13.72 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 16 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه هشتم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای شکستن 0.118 دلار آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد فشار فروش قوی در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً در اوایل هفته آینده منجر به کاهش قابل‌توجهی خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره صعودی را رد کرد، کاهش بیشتر ورودی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین از ابتدای هفته در یک رالی قوی معامله شد. پس از یک شکست واضح بالای 0.061 دلار مقاومت منطقه تثبیت قبلی، DOGE/USD به سرعت تا مرز 0.084 دلار حرکت کرد، جایی که یک نوسان قوی ایجاد شد.

پس از بازگشت سریع به 0.072 دلار، DOGE پایین ترین سطح را در 0.072 دلار تعیین کرد و مدت کوتاهی پس از بازگشت به سمت بالا بازگشت. در روز جمعه، اندکی بالاترین رقم رسید که منجر به تثبیت دیگری بالاتر از بالاترین سطح قبلی شد.

معکوس دوباره دنبال نشد و در نتیجه دیروز یک جهش بزرگ ایجاد شد. دوج کوین تا مقاومت 0.15 دلار افزایش یافت، که در پی آن یک واکنش عظیم کاهش یافت. از آن زمان به بعد، تثبیت دیگری به وجود آمد که احتمالاً در نهایت منجر به بازگشت جدی‌تر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا امروز صبح شاهد شکست در ادامه روند صعودی و واکنش سریع کاهشی بودیم. بنابراین، DOGE/USD باید در ابتدای هفته آینده حتی بیشتر از این کاهش پیدا کند، که احتمالاً یک نوسان بزرگ دیگر را به پایین‌تر خواهد گذاشت.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.