منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE بالاتر از 0.29 دلار جمع می شود ، به آرامی خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE بالاتر از 0.29 دلار جمع می شود ، به آرامی خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز صعودی است.
  • DOGE/USD طی 24 ساعت گذشته در محدوده فزاینده ای معامله شد.
  • DOGE آماده تجمع مجدد است.

تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز به پایین ترین سطح خود رسیده است و از آن زمان در محدوده فزاینده ای از حمایت 0.29 دلار حرکت کرده است. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD امروز دیرتر حرکت کند و سعی کند بالاترین سطح قبلی را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE بالاتر از 0.29 دلار جمع می شود ، به آرامی خود را برای افزایش مجدد آماده می کند؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین 0.5 درصد و اتریوم 1.11 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Dogecoin با 5.6 ​​درصد افزایش در بین بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به سمت بالا از 0.29 دلار حرکت می کند

DOGE/USD در محدوده 0.2905 دلار – 0.3242 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات در کل 5.1 میلیارد دلار است که 7 درصد کاهش یافته است. کل ارزش بازار 39.5 میلیارد دلار معامله می شود که در مجموع سکه را در رتبه هفتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده تجمع مجدد می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم ببینیم که Dogecoin یک شبه در حالی پایه خود را بالاتر از 0.29 دلار ایجاد می کند که گاوها امروز برای رالی دیگر آماده می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE بالاتر از 0.29 دلار ادغام می شود ، برای یک تجمع دیگر آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت دوج کوین طی هفته های گذشته با یک حرکت قوی صعودی معامله شد. پس از ایجاد پایه تجمیع در حدود 0.20 دلار در پایان ماه جولای ، DOGE/USD شاهد افزایش قوی 75 درصدی تا 0.35 دلار بود.

با این حال ، هرگونه صعود دیگر در 16 آگوست رد شد و در نتیجه طی روزهای بعد تقریباً 20 درصد اصلاح شد و پشتیبانی در حدود 0.28 تا 0.29 دلار در منطقه قیمتی یافت شد. این اقدام قیمتی به احتمال زیاد به این معنی است که پایین ترین سطح جدید تعیین شده است ، و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در اواخر این هفته روند صعودی داشته باشد.

در حال حاضر ، قیمت دوج کوین همچنان بین سطوح قیمت 0.29 تا 0.31 دلار به صورت جانبی معامله می شود. هنگامی که DOGE/USD از مرز 0.29 دلار عبور کرد ، باید در اواخر این هفته شاهد صعود بیشتر باشیم. متناوبا ، اگر DOGE به زیر حمایت 0.28- 0.29 دلار برسد ، می توانیم نزولی بیشتری را شاهد باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین امروز صعودی است زیرا دیروز پایین ترین سطح جدید تعیین شد و قیمت بازار از آن زمان تثبیت شد. بنابراین ، احتمالاً گاوها در اواخر امروز تلاش دیگری خواهند کرد و هدف بعدی 0.35 دلار برای شکست بعدی است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.