منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.30 دلار افزایش می یابد ، امروز برای نزولی بیشتر تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.30 دلار افزایش می یابد ، امروز برای نزولی بیشتر تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin برای امروز نزولی است.
  • روند نزولی DOGE/USD یک شبه ادامه داشت.
  • DOGE برای پشتیبانی مجدد 0.265 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که حرکت نزولی ادامه خواهد داشت زیرا هرگونه نزولی بیشتر در یک شبه مشاهده شد و مجموعه ای از پایین ترین سطح محلی تعیین شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD حتی پایین تر بیاید و پایین ترین سطح 0.265 دلار بعدی را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.30 دلار افزایش می یابد ، امروز برای نزولی بیشتر تنظیم شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش منفی روبرو شد و بیت کوین 0.92 درصد از دست داد. اتریوم ثابت مانده است ، در حالی که سولانا (SOL) با 7.75 درصد افزایش بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین همچنان از 0.30 دلار عقب نشینی می کند

DOGE/USD در محدوده 0.2775 دلار – 0.2896 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 5.4 درصد افزایش یافته و بالغ بر 1.6 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 36.75 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رتبه هفتم قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE قرار است 0.265 دلار دوباره آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت دوج کوین همچنان در حال کاهش است زیرا خرس ها علامت 0.265 دلار بعدی را هدف قرار می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.30 دلار افزایش می یابد ، امروز برای نزولی بیشتر تنظیم شده است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

روند قیمت دوج کوین در این ماه شاهد روند صعودی قوی بوده است. پس از چند روز تحکیم حمایتی 0.2 دلار ، DOGE/USD تا 75.35 دلار تا مقاومت 0.35 دلار افزایش یافت.

از آنجا ، گاوها خسته شدند و در روزهای بعد قیمت 0.28 دلار افزایش یافت. آنچه در پی آن رخ داد ، شکست در بالاترین سطح خود بود زیرا بازار به زیر 0.33 دلار رسید و قیمت بعدی به 0.265 دلار رسید ، جایی که پایین ترین سطح تعیین شد.

در پایان تعطیلات آخر هفته ، قیمت دیگری پایین تر از 0.30 دلار قرار گرفت و قیمت Dogecoin از آن زمان به بعد همچنان پایین تر رفت. به طور کلی ، این اقدام قیمت باید طی روزهای آینده با نزولی بسیار بیشتری همراه شود و حمایت 0.265 دلار بعنوان پشتیبانی بعدی در نظر گرفته شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا بازار یک شبه همچنان در حال سقوط است و از حمایت محلی 0.28 دلار عبور کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که DOGE/USD در روزهای آتی نزولی بیشتری را ببیند و به دنبال آزمایش علامت 0.265 دلار در آینده باشیم.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.