منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.061 دلار جهش می کند، بازگشت سریع به زودی آغاز می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.061 دلار جهش می کند، بازگشت سریع به زودی آغاز می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش سریع دیگری به عنوان حمایت 0.061 دلار بودیم، جایی که ادغام شکل گرفت. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً در چند روز آینده به سمت بالاتر از مقاومت 0.065 دلار حرکت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.061 دلار جهش می کند، بازگشت سریع به زودی آغاز می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.06 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 2.8 درصد رشد کرد. بقیه بازار با نتایج صعودی اندکی کمتر دنبال شد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به نزولی قابل توجهی نمی رسد

DOGE/USD بین 0.06125 تا 0.06427 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 23 درصد افزایش یافته و در مجموع به 348 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.4 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE یک شبه بالاتر می رود؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم واکنش بالاتری را ببینیم، که نشان می‌دهد در 24 ساعت آینده، ردیابی مجدد انجام می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.061 دلار جهش می کند، بازگشت سریع به زودی آغاز می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته شاهد کاهش مداوم بوده است زیرا فشار فروش پس از افت سریع در اوایل ماه کاهش یافته است. تثبیت حدود 0.068 دلار برای چند روز دنبال شد، با شکست آشکار برای بازیابی.

کاهش بیشتر به دنبال داشت و در نتیجه منجر به حمایت 0.0625 دلار شد که در آن تثبیت جزئی دیگری شکل گرفت. بازیابی یک بار دیگر دنبال نشد و منجر به افزایش جزئی به حمایت 0.061 دلار شد.

در حال حاضر، قیمت Dogecoin احتمالاً در حال حاضر فروش کافی داشته است. بنابراین، ما انتظار داریم که به زودی با هدف اول در مقاومت 0.065 دلار حرکت کنیم. از آنجا، DOGE/USD احتمالاً بالاترین سطح محلی پایین تری را ایجاد خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا بازار دیروز تنها یک جهش خفیف کاهش داد و به 0.061 دلار رسید و بعداً تثبیت شد. فشار فعلی بالاتر باید DOGE/USD را به بالای مقاومت 0.65 دلار بازگرداند، جایی که یک بالاترین پایین‌تر جدید ایجاد می‌شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.